Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem párom ....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem párom . Lassan fél éve vagyunk együtt de megcsaltam a testverevel akivel amugy nagyon jo viszonyban vannak . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ittas allapotban tortent az eset,de nem fekudtunk le.Rettegek a kovetkezmenyektol eppen ezert nem akarom hogy megtudja probalom melyen eltemetni az egeszet.Nem birnam ki ha elveszitenem nem tudom hogy lehettem ekkora marha allat. Tudom hogy minek hovjak az ilyet igen az vagyok . Sajnalom es azota is csak a mierteket keresem . Ne gyertek azzal ha szeretned nem tennel ilyet legyszives . Nagyon szeretem es nem erdemli ezt . Bizom abban hogy egyszer valahogy jova tudom tenni. Masreszt meg felek a sorstol mit kapok ezert

2017. júl. 26. 12:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mar vartam az offokat de azt ne mondja nekem senki hogy nem szeretem . Szeretem csak most osszezavarodtam az erzeseimrol nem tehetek nem a korrol van itt szo
2017. júl. 27. 12:43
 12/15 Timcsi999 válasza:
Hát szerintem valamennyire tetszik a kisöccse,vagy ott abban a pillanatban tetszett valami.Azota miujság a dologgal?
2017. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Kedves válaszolók, honnan tudjátok, hogy nő a kérdező?
2017. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Jah ,,öccse". Nem szóltam, elnézést.
2017. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem domestost a kávédba....,
2017. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!