Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele és hagyjam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentyin kérdése:

Szakítsak vele és hagyjam, vagy alkalmazkodjak Szerintetek?

Figyelt kérdés
Srác vagyok, 16, a barátnőm pszichopata (ez tény), 15 éves. Egyre nehezebb nekem ez az egész. 1 éve vagyunk együtt. Már az elején elmondta nekem, hogy szerelmet sosem érzett, szeretetet se nagyon, engem se szeret, amit érez, inkább nagyon erős és intenzív szimpátia és testi vágy. Azt mondja, szerinte én megértek vele kapcs.ba bizonyos dolgokat és mindig meghallgatom. Ugyanis mondtam neki mindig hogy bármit elmondhat, és az első pár hónapban nem nyílt meg annyira, aztán kezdett mesélni. Mondta, hogy manipulálja a saját családtagjait (azt mondja velem nem csinált ilyet), szeret fiatal gyerekeket bántalmazni, egyszer egy kislánynak be is törte az orrát de nem lett belőle semmi, a lány ismerőseivel rendszeresen verekszik, élvezetből, de csak akkor, ha lenne rá indoka, hogy aztán arra hivatkozva tudjon magyarázkodni. Mutatott nekem ilyen darkwebes snuff videókat és végigmosolyogta az egészet. Egyébként ezek ellenére nagyon szeretem őt és igyekszem megérteni és eltéríteni attól, hogy bajba kerüljön. Gyakran beszélgetünk komolyabb dolgokról nagyon egyéni a gondolkodása. Nade itt jön a baj: észrevettem, hogy vágyat érzek a verekedésre, az agresszióra, az ilyen gyengébb videókat, mint pl. érvágós, élvezettel nézem, mert izgalmas valaki szenvedését figyelni... Ez szerintetek baj, vagy ennyi mértékű mindenkiben van? a másik, ami rosszul esik, hogy a szexet mindig felhozza, én pedig azt mondom, hogy majd a nagyobb lesz, ő mindig mondta, hogy rendben, de legutóbb odakapott a nyakamhoz és egy kicsit megszorongatta, aztán kért, hogy nézzem el neki, elnéztem, mert tudom, hogy ilyen és nem az ő hibája, mert kiskorában történtek vele elég shit dolgok amikről nem fogok beszélni és kész. Szakítani nem akarok, mert én vagyok az egyetlen, akiben bízik (ő mondta, és másnak is ezt mondta), és szerelmes is vagyok. Viszont kezd kellemetlen lenni. Mi legyen? Elnézést, ha érthetetlenül fogalmaztam vagy rossz a kategória. Aki szerint kamu kérdés, az irja le, hogy kamu kérdés és legyen magára büszke, engem aztán nem érdekel.

2017. aug. 21. 01:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! A kérdésedre mindegy, hogy mit válaszolok, ha szereted, akkor hiába mondom, hogy hagyd el. Elég izgalmas a kapcsolatod, nekem tetszik ez a helyzet, de az tény, hogy ha egy átlagos ember szemszögéből nézem az egészet, akkor nagyon rossz hatással van rád. Gyanítom, megpróbálkozik a barátnőd majd a gyilkolással is. De azt tudnod kell, hogy téged is manipulál. Egész egyszerű, úgy nőttem fel, hogx folyton zsaroltak és manipuláltak, nem olyan nagy dolog. ._. Nem tudom mi a nevetéssel a probléma, engem is mindig megmosolyogtat a kín látványa, kivéve ha macskákkal történik, attól kikészülök.
2017. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod el ezt az őrültet te is az leszel ,helyesnek tünsz de megőrit ,ha ez még nem elég gondolj bele , eggyütt alszotok és megfolyt :( , szoval hagyd már ,kapsz egy normális gyönyörü lányt és nem kell minden este ugy lefeküdj hogy a mennyben ébredsz fel ,tényleg fogadd meg szerintem ,jobban jársz :) ,késöbb kikészit , 50 éves korodra meg idegroncs leszel ,mert egy idö után már sok lessz éd nem leszel képes elnézni a sok merényletét ... És ha még ilyen vidiket néz akkor előbb utóbb eggyet ki fog próbálni s leghamarabb rajtad , őszinte tanács : HAGYD MENNI S NE FOGLALKOZZ VELEEEEE !!!!!!!
2017. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha tényleg szereted,innen pedig úgy jött le akkor ne szakíts vele. Viszont utánna olvashatnál uánna járhtnál ennek valahol hogy a lányt saját magad és az ő érdekében "normálissá" varázsold. És nem, szerintem nem a legnormálisabb hogyha élvezed nézni hogy más szenved. De erről nem te tehetsz mert gondolom sokat vagy együtt a lánnyal így egy kicsi ebből rád is tapadt.
2017. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!