Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "menő"/vonzó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "menő"/vonzó a gipsz egy srácon?

Figyelt kérdés

Síelni vagyunk és a szálláson van egy kb 16 év körüli srác, akinek be van gipszelve a lába. Alapból helyes, de valahogy a gipsz egy kicsit még vonzóbbá teszi, sármosabb, "menőbb", "férfiasabb", talán így kitartást, szívósságot sugall. Lehet, hogy meg is próbálok vele beszélgetni.

Valaki más is gondolja így?


2018. márc. 1. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is szexi:D

Bár kicsit sajnálom is a gipszelt fiúkat..


16l

2018. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is eléggé vad tud lenni, és szenvedélyes :D

Van benne valami vonzó..

Habár szex közben zavaró :D


19L

2018. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa világot élünk ha már egyes orvosi segédeszközök és hasonlók, izgalmakat ejtenek egyes emberkékben. Nekem például a fogszabis csajszik is tetszenek..: p
2018. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg béna de rendesen.szerencsecsomagok.mi ratyi dolog🤢🤢
2018. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg tök semleges, bár, ha egy olyan srác lenne begipszelve, aki alapból tetszik, akkor előjönne az anyáskodó, gondoskodó énem, és valószínűleg minden tőlem telhetőt megtennék, hogy segítsek rajta.
2018. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, kezdem rosszul érezni magam. Eddig összesen egyszer volt bármim is rögzítve... Az is azért mert nem találták a vénát, és a kézfejembe szúrták az infúziót.

Egyébként szerintem attól függ. Ha komolyan sportol, vagy valami extrém dolgot művel, akkor az bevállalós, ami meg ugyebár vonzó tud lenni. Bár ezt látatlanból nyilván nem tudod.

2018. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menő és szexi a gipsz:)
2018. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Húú igen az úgy letépném róla grrh
2018. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gipszben van a labam...talalnank :D
2018. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 éves korig menő,de úgy látom,valaki 19 évesen is ezen a szinten van.
2018. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!