Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri vele így lefeküdnöm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri vele így lefeküdnöm? Normális, hogy így érzek? 16L

Figyelt kérdés

Először fogok találkozni egy internetes barátommal (17F), akivel körülbelül másfél éve beszélek minden nap. Teljes mértékben megbízok benne, és tudom, hogy nem lenne abból sem baj, ha nemet mondanék. Sajnos elég messze vagyunk egymástól, úgyhogy nem tudom, mikor tudunk ezután újra találkozni, lehet, újabb két évet kell várnunk.

Úgy érzem, készen állok, mégis bizonytalan vagyok. Nekem ő lenne az első, ő pedig tapasztalt már ilyen téren.



2018. márc. 21. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Aztak#rvamindenit . Online rendelhető szexpartner ? Azért lassíts , több esetben internetes cimbizésből emberrablás meg kéjgyilkosság lett . Élőben haverkodj , tapasztalj . Elsőre egy idegennel brokizni azt eredményezi hogy megraknak és ennyi . A szex több ettől , nekem biztosan .
2018. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

🙃

Neked o lenne az elso,,te komolyan egy internetes valakinek akarod adni? Neten minden es mindenki mas.

Hiaba beszeltek mar jo hosszu ideje.

Az meg a masik dolog,hogy azt irtad internetes BARAT ,szoval megcsak nem is tavkapcsolat ,hanem barat.

Az a barat ,aki le akar veled fekudni nem barat :D

En nemtudom mekkora tavolsag van koztetek,de ha mindketten magyarorszagon laktok es mindketten az orszag masik "szelen" akkor is diakkedvezmennyel 10.000Ft-bol megvan 1 ut ,egyikotok elmegy fizeti ,es akihez megy az meg állja a visszautat.

Szoval a lenyeg,hogy ha annyira akart volna talalkozni nem vart volna ennyi idot.

Fiu vagyok,volt ,hogy egy lány 1 ev utan jott ide (csak neten ismertem,es tudom,hogy a fiunak illik menni,de volt 90% utazasi kedvezmenye:D) es le akart fekudni,de bennem volt annyi ,hogy nem veszem el ugy lany szuzesseget ,hogy egyutt sem vagyunk .


Te dolgod,hogy mitcsinalsz,de valoszinu,hogy az elsore orokke emlekezni fogsz es ha valaki esetleg megkerdezi kivel volt az elso nem biztos hogy jol fog hangzani hogy "Pistike Vok Csá a Facebookrol"

2018. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

"Először fogok találkozni egy internetes barátommal"

És egyből széttennéd a lábad?!

2018. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nehogy megdugasd magadat már egy találkozás után.


Behülyített teljesen?


Ez egy virtuális valaki, soha nem találkoztatok.


Különben meg ha két évet kell várni egy találkozásra, meg stb akkor éretlen baromság az egész. Vicv

2018. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Adom az elsőt valamennyire, amig nem ismered személyesen, nehogy lefeküdj vele. Valószínűleg ő d*gni akar, te meg simán bele mennél. Alig tudtok találkozni, több nem lenne belőle, hiába bízol meg benne. Na meg én értem, trendi 18 alatt elveszteni a szüzességet, egyben nagy h*lyeség is. Én azt mondom ennyi infóval, hogy megbánnád, de ezt te döntöd el nem mi.
2018. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Napi pitsa cím a tiéd
2018. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az internetes barátságok manapság már teljesen normálisnak számítanak, nem teljesen értem, miért kell ezen fennakadni. Minden nap beszélünk, írásban, telefonon, vagy videochaten. Ha én érzem, hogy megbízhatok benne, akkor mi a probléma?
2018. márc. 21. 19:42
 8/15 anonim válasza:
14%
Ne hallgas az itteniekre,ezek semmit nem tudnak ezekröl mert még nem volt ilyen kapcsolatuk sosem.
2018. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha vannak benned még kétségek, akkor inkább még ne feküdj le vele. Amúgy ha tök messze vagytok, lehet az is, hogy tök reménytelen úgyis, de az sem teljesen biztos, hogy ő szerelmes beléd, de ha kölcsönösen azok is vagytok, akkor sem kell egyből az ágyba ugrani; főleg ha még bizonytalan vagy ebben, hogy akarod-e; meg esetleg abban, hogy ő is rögtön akarja; meg még, főleg azért nem, merthogy ilyen indokkal, hogy nem tudod, mikor lesz rá lehetőségetek legközelebb.
2018. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*Amúgy utalt rá, hogy le akarna feküdni veled? Mert akkor lehet, hogy csak a szexre hajt. De ha tényleg aranyos, hát az első aranyos fiúval nem kell lefeküdni; egyébként is hova rohansz, ha most találkoztok még először, és talán lehet, hogy még nem is jött el az ideje. A számodra, hogy ilyet csináljál valakivel. Mégha hallottad is, hogy jó. Szerintem még lelkiekben érned kéne, még akkor is ,ha a srácnak esetleg komolyak a szándékai. De aki találkozik veled , és egyből meg akar; már előre ez a szándéka, hát nem tudom, az talán nem komoly szándékú ember. Viszont lehet, hogy ő nem ez a kategória, hanem később tényleg el tudná képzelni, hogy összeköltözik veled valahol; csak győzzétek kivárni, hogy felnőttek, és egyúttal kereső emberek legyetek; hogy legyen miből összeköltözni. Szóval ezt pl te érezheted, te tudod megsejteni, hogy mennyire komolyak veled a szándékai; márha vannak, és te is bejössz neki, nem csak egy levelezőpartnerként tekint rád; de ha komolyak a szándékai, akkor se kell még tényleg rögtön az első találkozáskor bevetni magatokat az ágyba, legfőképpen ha még nem érzed magad késznek, vannak benned bármiféle kételyek. És hogy lehet, hogy ezek a kételyek később még, ahogy érnél, eltűnnének, de lehet, hogy pont akkorra erősödnének meg. Mármint a kételyek. Hogy tényleg ő -e az igazi, tényleg vele akarod-e tényleg most-e.
2018. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!