Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri vele így lefeküdnöm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri vele így lefeküdnöm? Normális, hogy így érzek? 16L

Figyelt kérdés

Először fogok találkozni egy internetes barátommal (17F), akivel körülbelül másfél éve beszélek minden nap. Teljes mértékben megbízok benne, és tudom, hogy nem lenne abból sem baj, ha nemet mondanék. Sajnos elég messze vagyunk egymástól, úgyhogy nem tudom, mikor tudunk ezután újra találkozni, lehet, újabb két évet kell várnunk.

Úgy érzem, készen állok, mégis bizonytalan vagyok. Nekem ő lenne az első, ő pedig tapasztalt már ilyen téren.



2018. márc. 21. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*ja és ez a tudati érés nem egyik pillanatról a másikra történik, csak hogy tisztázzuk, ne értsd félre please
2018. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem, én kiábrándítónak tartom, de ez csak az én véleményem, az pedig a te életed, szóval tégy ahogy jónak látod. :D
2018. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez szánalmas.
2018. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%

Legokosabb dolog valóban egy 8 millió kilóméterre lakó emberkével dugnod, akinek a szagát se érezted még.

Ha jól is alakul, aztán mi lesz? Vágyakozol rá a kompjúter mögött, és körkörözöl a puncid felett, mint egy kiéhezett cickányvadász rétisas?


Gyermekem nőj fel!

2018. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos a naivitásod, de veszélyes is. Neten mindenki más, mint a valóságban. Tapasztalatból mondom.

Én is neten ismertem meg valakit. 2 és fél hónap napi chatelés után találkoztunk. Teljesen más volt. Mondjuk úgy is tetszett. Aztán háromszor randiztunk. A harmadik randin a barátnője lettem. Napi szinten attól kezdve együtt voltunk. 2 hét múlva odaadtam neki a szüzességemet, 22 évesen.


Amiért nem érdemes első alkalommal szexelned vele:


Szűz vagy. A szüzességet nem az első szembejövőnek adjuk oda.

Plátói szerelmet érzel. Nem valósak az érzelmeid.

16 vagy!

Ha balul sül el a dolog, kaphatsz egy jó kis nemi betegséget, vagy lehet egy tök idegen pasastól gyereked,aki úgy lelép majd hogy bottal ütheted a nyomát.


Én azért feküdtem le Y-nal 2 és fél hónap netes és 2 hetes valós ismeretség után, mert....

Az első perctől megfogott valami benne, az első személyes talin.

Megvolt a 3 randi.

Bemutatott a családjának.

Már a barátnője voltam akkor,amikor lefeküdtem vele.

Szerettem volna már elveszíteni, csak még eddig nem volt egy férfi sem szimpatikus nekem.


23/N

2018. márc. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!