Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez micsoda? Ez valami betegség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Bármilyen helyzetben képes vagyok elkezdeni ábrándozni. Egy nap nagyon sokszor csinálom. De nem szándékosan, mindig azon kapom magam, hogy már egy egész történetben vagyok.Legfőképp halál esetekről szoktam ábrándozni ami fogalmam sincs hogy miért. És elkezdek sírni a történeten amit kreáltam magamnak. Emberek ez biztos hogy nem normalis dolog de akkor mi? Romantikus jeleneteket is elképzelek gyakran amikor csak mások annyit látnak hogy úgy vigyorgok mint egy vadalma. Múltkor anyám megkérdezte hogy min mosolygok és nem hallottam meg a kérdését csak többszöri megismétlés utan. Annyira belemerültem a képzeletemben. Lehet hogy csak azzért képzelek ilyeneket mert erre van szükségem? Halálra? Én nem tudom mi ez. És valaki képes lenne egy ilyen őrültel leélni az életét aki nek mindehol van az agya csak a valóságban nics? Ez mi ez normális lenne?

2018. jún. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy betegség.

Írókkal gyakran megesik, meg más művészekkel ahogy én tudom.


Elég sok regény tömve van halálesetekkel és hasonlókkal.

Örülj neki, hogy van képzelőerőd!

Inkább arra keress választ, miképp tudod ezt másoknak is elmondani.

2018. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
velem is elő szokott fordulni, mellesleg írok (még csak magamnak hobbiként mert még nem tartom magam elég jónak). viszont én csak a saját életemről szoktam néha nagyon gyönyörű történeteket alkotni, hogy mit csinálhattam volna jobban ha előbb gondolkodok... stb... néha úgy kell elmagyaráznom magamnak, hogy a kis történetem nem a valóság. nem betegség ez, szerintem is csak kreatív vagy.
2018. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia csatlakozva a többiekhez. Én is írok és szerintem ennek örülnöd kéne... Kicsit merülj el benne jobban és irányítsd a sztorit. Nagyon hasznos tud lenni és addig sem unatkozol. ;)
2018. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!