Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok, ti összejönnétek diákkal? Volt már olyan, hogy többet éreztetek tanár-diák kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy tanárom,aki egy kicsit furán viselkedik velem,és nem tudom hovà tenni.Néha poénból beszólogat,ami kicsit szarul esik mert én nem tartom olyan viccesnek. Sokszor megdícsér,és mindig nagyon mosolyog ha meglát.Egyszer véletlenül össze futottunk valahol, és megállt és nagyon mosolygott ettől kicsit zavarba jöttem. Sokszor nagyon megbámul és ilyenkor szintén nemtudom mit kezdjek. Valamikor meg úgycsinál mintha ott se lennék. Mással nem szokott így viselkedni.Vajon miért van ez? Én 17/L ő meg nemtudom pontosan de azthiszem 25 éves.

2018. jún. 20. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Nàlunk egy 40 èves Tanárnőn vègig ment egyszer majdnem az egèsz 12. èvfolyam. Szóval vannak ilyenek
2018. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 azért az nem semmi 😄
2018. jún. 20. 23:22
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

#11 vagyok

Igen de elèg csak ránézni igazi cica baba😂

2018. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj, a tanárok is megnézik ám a lányokat!
2018. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy elég jó nevű budapesti gimnáziumban tanítok, negyvenes éveimben járok és egy több gyermekes családban élek, ez alapvetően meghatározza, hogyan is állok ehhez a kérdéshez. Nyilvánvaló, hogy vannak apró kis játszmák, lányok próbálkoznak, hogy ne írjam be az elégtelent, hadd jöjjön javítani a következő órán,, blablabla de ennél több egyszerűen nem lehet. Már bocsánat,de ha magamra gondolok, lehet, hogy egy csomó csinos 16-19 éves lány kelleti magát a folyosón, de milyen szellemi-érzelmi-tapasztalati társ lenne bármelyik is? A szexen túl. Betegnek gondolom ezt az egészet, nem is szólva arról, hogy bujkálni kell. Mármint betegnek úgy, hogy az idősödő férfitanár friss hússal próbálja meg helyrebillenteni az egojat
2018. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érné meg egy tanárnak sem az állását kockáztatni, én még szerencsére nem tudok ilyet aki összejött volna a tanárral.
2022. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!