Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon képes leszek újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon képes leszek újra szeretni valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több, mint egy éve szakítottunk a volt barátnőmmel, de még mindig nem hevertem ki teljesen. Azóta képtelen vagyok bármit is érezni lányok iránt puszta szexuális vágynál. Voltak, akik járni akartak velem, de elég hamar vége is lett. Egyszerűen mintha képtelen lennék a szakításunk óta más lányt szeretni,csak szexre kellenek nekem, de már ez se okoz örömet, így eléggé magamba zárkóztam és a hobbijaimnak élek inkább, csajokkal nem is törődve. Mégis úgy érzem szar egyedül és vágyom arra szép szerelmes együtt töltött időkre, amit a volt barátnőmmel éltem meg.

2018. aug. 15. 14:43
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
Te még mindig nem heverted ki a szakítást.Pont ez az.Addig nem is érdemes igazán lányokkal foglalkoznod.
2018. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak nincs ebben most hited, hogy meg tudnád ezt élni újra, esetleg mással is. Engedd el ezt a berögződést, hogy cska ő van. Azt hiszem, mindenkinek 60 körüli olyan lélektársa van leszületve a Földre, akivel meg tudná élni ezt a minőséget. Úghyogy ne aggódj, van még hal a tengerben, majd lehet, hogy beesik mégegy. Amúgy van ez a szám, nagyon szép, most ez jutott eszembe: Lara Fabian - I will love again
2018. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a lánytól függ, hanem az életkorodtól. Ha sokáig ezen a lányon rágódsz el fog telni feletted az idő (tíz év sitty-sutty észre sem veszed), ő pedig jól szemberöhög majd az új szerelmével és születendő családjával. Felejtsd el, úgysem akarnál egy olyan lányt szeretni gondolom aki téged nem szeret.
2018. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rubina07 ***** válasza:
100%

Egy szakítás kiheverése több "fázisból" áll szerintem. Találkozz a barátaiddal, foglalkozz magaddal, csináld a hobbijaidat (írtad hogy ezt teszed) vagy keress újakat. Meg szerintem kell az, hogy megszeresd az egyedül töltött időket és csak utána akarj kapcsolatot.

Érthető, hogy azok a lányok nem tesznek boldoggá. Most nem hiszed, de majd jön egy másik lány, aki talán első látásra megfog majd. Azért tartsd nyitva a szemed;)

2018. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Sőt talán csak jobb lehet..
2018. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!