Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami mód érzések elűzésé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami mód érzések elűzésére? (17/f)

Figyelt kérdés
Smároltam egy buliban egy nagyon jó lánybarátommal aki egyébként egyben az évfolyamtársam.. Nagyon jó volt, viszont elkezdtek érzéseim támadni iránta, túl sokat agyalok rajta, viszont én nem szeretnék vele semmit mert nem lenne jó vége, vannak módszerek érzelmek elűzésére? Kinek mi vált be?

2018. okt. 15. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátság megszüntetése
2018. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Természetesen olyan módot keresek, amivel a barátságunk maradhatna, mert ez nekem fontos
2018. okt. 15. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolj rá úgy mint a haverodra, a smárolás pedig csak egy jó móka volt.
2018. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy rossz vége lenne? Elvégre ha barátok vagytok(tehát jól kijöttök, megértitek egymást), és vonzónak is találod(elvégre smároltatok), akkor elvégre minden feltétel adott hogy ne rossz vége legyen hanem boldog kezdet. De akkor mi az akadálya? Miért akarod "elűzni az érzéseid"?
2018. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kellő mennyiségű alkohol fogyasztása, miután egy jót biliárdoztál a haverokkal egy-két sör mellett. Nekem bevált.
2018. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Alkohol
2018. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak az segített, hogy beleszerettem az egyenruhákba:D
2018. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj,de ez nem barátság. Barátok nem smárolnak,de jó önbecsapást kívánok,amennyiben vevő vagy rá.
2018. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van ra megfelelo okom, amiert azt gondolnam hogy rossz vege lenne.. Egyebkent tisztaban vagyok vele hogy o nekem tobb mint barat.
2018. okt. 15. 23:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Viszont azt sem akarom hogy ez soha tobbe ne forduljon elo.
2018. okt. 15. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!