Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság lenne azért fiúkkal barátkoznom, hogy a barátom megértse mit érzek?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el kérlek. Szóval olyan fél éve együttvagyunk a barátommal, szeretjük egymást. De neki már mielőtt összejöttünk, sok lány barátja volt, akik...túl közvetlenek vele is. És ez nekem nagyon fáj, ha látom hogy ott jópofiznak vele, de nem akarom azt mondani neki hogy ne barátkozzon velük, mert ők a barátai, ő dolga...

Magamról meg annyit, hogy nincsenek igazán fiú baràtaim. Szerintetek ha lennének (akár csak mint haverok, akikkel naponta beszélek pl messengeren) akkor a barátom érezné ugyanezt, és kevesebbet lógna a lánybarátaival? Vagy én megérteném az ő szemszögét?

Valamit tennem kellene, mert már napiszinten sírok emiat...16L



2018. okt. 16. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne annyira felfújni ezt a dolgot,hogy még sírj is miatta,ha nagyon másznak a barátodra akkor beszélj vele,hogy azt azért nem kéne engednie.

Megpróbálhatod féltékennyé tenni,de azért ne csinálj hülyeséget !

2018. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"már mielőtt összejöttünk"

Itt van az eb elhantolva!már mielőtt összejöttünk

AZELŐTT voltak neki lány barátai, te pedig MOST akarsz újakat a fiúk közül, hogy észrevegye magát.

No és ha azt éred el, hogy betartja: "a régieket újért el ne hagyd!"?

Vigyázz, nehogy nagyot nyekkenj!

2018. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság lenne, hanem rettenet gyerekes. Ez miatt nem kell hogy sírj. Nem megcsal azokkal a lányokkal, ezt tartsd észben. Jópofizó lányok mindenhol vannak. Akkor most az egész életed sírásból fog állni? Azt jegyezd meg hogy bár sok lánybarátja van, de mégis te vagy a barátnője,szóval a közül a sok lány közül téged választott. Ezt ne tedd tönkre a féltékenységeddel. Örülj hogy együtt vagytok, és értsd meg hogy ők csak a barátai..
2018. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, nem akarom hogy “eldurvuljon a dolog” nem olyan haverokra gondoltam akiknek szivecskéket irogatok vagy ölelgetem őket. Nem tudom, talán így könnyebben meg tudnám őt érteni, mert nekem ő az egyetlen fiú aki különleges, nem látom azt a különbséget barát és szerelem között mint ő, értitek...

És nem, nem akarom hogy “az egész életem sírásból álljon”, épp ezért akarok tenni valamit.

Mindenesetre köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még

2018. okt. 16. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyet jegyezz meg: A FÉRFIAK NEM ÉRTIK A NŐI JÁTSZMÁKAT. Soha a büdös életben nem fog rájönni a barátod, miért flörtölsz másokkal. Vagy nem fog vele foglalkozni, vagy ki fog dobni, mert azt hiszi majd, megcsalod. A férfiak általában az egyenes beszédből értenek. Nyugodtan mondd meg a barátodnak, hogy nagyon zavar, amit a többi nőcivel művel. Szerintem jobban járnál, ha szakítanál. Hadd szórakozzon nyugodtan a paaid a barinőivel. Te meg koncentrálj a tanulásra.
2018. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyenek/lehet fiú barátaid, de ne azért amit leirtál.
2018. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetnek fiú barátaid de ne azért hogy féltékenyen teddd igaz még fiatalok agy tok és máshogy élitek ezt meg de ha ilyen rosszul esik ez neked akkor beszéld meg vele mindenképp!!!!!!!!! Ha tényleg szeret téged akkor megérti és leközelebb jobban oda figyel rád
2018. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!