Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Írtok véleményt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Írtok véleményt a lentiek alapján? 17F

Figyelt kérdés

Barna haj

Barna szem

196 centi

Vélemények szerint aranyos és helyes

Kocka has

Vicces

Udvarias

Odafigyelő

Tud főzni

Kosaras

Egyesek szerint különleges

Ápolt

Megbízható


Amiket felsoroltam azok az én tulajdonságaim.. Nem vagyok nagyképű ezeket mások mondták rólam.

Lányok csak így a leírtak alapján írjatok egy rövid véleményt. Nyilván nem ismertek és nehéz... Csak képzeljetek el és a tulajdonságaim alapján írjatok egy vélemémyt. Köszönöm



2018. okt. 22. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen rusnya teremtés még a kalendáriumban sincsen.
2018. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
De most ez alapján mit vársz, komolyan?
2018. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hány kila 60 vagy 240?
2018. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy csupa jó tulajdonság, de 1 rossz tulajdonság nincs. Azokat is leírhattad volna. Mert így ez képtelenség.
2018. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egy embert az tesz emberré,hogy jó és rossz tulajdonságai is vannak egyaránt. Tehát én azokra is kíváncsi lettem volna. Ez amit leírtál sajnos édes-kevés.

Azok alapján amit leírtál bennem nem mozgatott meg semmit. Tipikusan ezeket gondolja magáról egy csomó srác. Lehet rád tényleg illenek nem tudhatom.. Ha igen akkor azt tanácsolom,hogy ezeket a pozitív dolgokat ne hagyd el.

2018. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Utálom a sportolókat, mert buták. Utálom a kockahasat és azt is, ha valaki 2 méteres. Kitörik a nyakam, mire felnézek rá.
2018. okt. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szuper. De mindenkinek van rossz tulajdonsága is. Ami nem baj mert azokkal együtt vagyunk azok akik :) szóval ha gondolod azért ezt még részletezhetnéd pirvátban :)

16l

2018. okt. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem is részletezhetnéd priviben ha gondolod :) amúgy ezek alapján szimpi vagy. :)
2018. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor minden embernek van jó és rossz tulajdonsága is és gondolom neked is vannak rossz tulajdonságaid is ( nem kioktatni akarlak) de irhattál volna minimum egyet. De a tulajdonoságok amiket leirtal azok szimpatikusak .Tetszik hogy tudsz főzni és ami a legjobban tetszik hogy kosarazol (mivel nem rég még én is kosaraztam.)szóval eléggé szimpinek tunsz leírtaid alapján.Bocsi az ékezet hibákat 17/L
2018. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jahh igen a rossz tulajdonságokat nem irtam bele ne haragudjatok.

De amiket felsoroltam tényleg nem saját vélemény. Nem tartom magam egyáltalán olyan embernek aki csak a pozitivat veszi észre magán, csak ebbe a kérdésbe tényleg nem írtam bele.

De egyébként ha már itt tartunk pár rossz tulajdonságom talán az hogy neha karomkodok, turelmetlen szoktam lenni egyes dolgokban, nagyon magamra tudok venni dolgokat, kicsikét lusta vagyok. Talán ennyi ami a rosszak koze tartozik

2018. okt. 23. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!