Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tegyem ujra érdekessé a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem ujra érdekessé a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt voltunk először több mint egy évet (majdnem másfél), majd szétmentünk. ( igazából a fő indok itt az volt hogy ő kimegy külföldre, de ez egy veszekedés alkalmával történt.) Majd összejött egy csajjal csak azért , hogy elfelejtsen engem. Nem sikerült neki, mi újra összejöttünk egy hónapra, de aztán a testvére olyan szinten bekavart hogy az valami hihetetlen. A későbbiekben ezt megbeszéltük most újra együtt vwgyunk, viszont nagyon megváltozott és antiszociális lett.


Nem érdekli kb semmi, megint csak a számítógép előtt ül, ha nem épp suliba van. Most azt mondta elmegy 4 órás melóz vàllallni és ha úgy van kondizni is. Megkérdeztem a kapcsolatunkróp, azt mondta nem panaszkodik rá, nem rossz de már nem ugyanaz ami volt, ahhoz túl sokszor vesztünk össze. Nekem ez teljesen megérthető, hogy sosem lesz ugyanaz, mint mikor először jöttünk össze, de mit csinálhatnék, hogy hasonlítson rá?



2017. nov. 16. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" első válaszoló!

Látom, téged senki sem szeret. Menj, és akaszd föl magad!

2017. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves elso!:) Nem szarik ram amikor szskitottunk mindig o kezdemenyezett hogy hianyzom. masodszor keres engem, es orul ha atmegyekhozza, nem rinyalni jottem fel hanem aegitseget kerni. Sajnalom hogy neked az se jutltt hogy szeressenek vagy csak arrol van tapasztalatod hogy mindenki szarik rad
2017. nov. 16. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan már sosem lesz, ez tény és való. De ez már csak rajtatok múlik, hogy jobbá teszitek, vagy sem. Le kell ülni, és megbeszélni, hogy mi az amin javítani kéne, neki mi lenne a jó és neked mi lenne a jó. Közös nevezőre kell jutni. Az nem elég ha csak te teszel érte. :)
2017. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!