Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy fiú-lány barátságnál az egyik fél mindig kicsit többet érez, mint barátság?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Egy idő után bizonyos hogy legalább az egyik jobban kezd kötődni a másikhoz.



Nálunk a helyzet a következő: sokat beszélgettünk már neten keresztül, mert közös szenvedélyünk van, és most értünk el arra a pontra hogy találkozunk.

Na már most, ezzel nem lenne semmi baj, de ő (fiú) bemeséli magának hogy én többet érzek. És sajnos ezt nem tőle tudtam meg. Pont itt írta ki és azt hitte nem látom majd.De ez nincs így, nem tudok baráti érzésnél többet táplálni egy olyan helyzetben, mikor csak neten keresztül iamerem.Ahhoz szemtől szemben kell állni hogy tudjuk mi a folytatás.


19/L

2018. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Az én tapasztalatom az, hogy sajnos legtöbbször igen, de vannak kivételek.

Több barátságom ment már tönkre mivel egyikőnk többet akart, viszont most is van olyan barátnőm (tehát lánybarátom) aki iránt soha nem éreztem semmiféle vonzalmat, pedig egy okos, és borzasztóan szép lányról van szó. Egész egyszerűen nincs meg a minimális szikra se, de ettől függetlenül nagyon jó barátok vagyunk.

Viszont amikor nagyon közel kerülök egy lányhoz sajnos túl nagy esély van arra nálam, hogy beleszeressek.


18/F

2018. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazatok van.

Írhattok még tapasztalatokat, többiek.

2018. dec. 12. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs fiu es lány barátság. Ha ugy latod van is csak azert mert a masik fél elmondani hogy bejön neki , mivel lehet ezzel tönkre menne a barátság. Bele lehet szeretni a másikba évek mulva is🤨
2018. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!