Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi lehet 'köztünk'?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lehet 'köztünk'?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából egy hete megismerkedtem egy lánnyal Instagramon. Válaszolt a storyaimra stb...Bátorságot vettem és elkértem a Snapchatjét. Elkezdtünk ott jobban dumálni és elég sokat is, ugye most, hogy suliidő van is fentmaradtunk éjjel 3-ig beszélgetni. Rájöttünk, hogy sok mindenben egyezünk (szokás, stb...). Megemlítette, hogy nincs más olyan fiú akinek ilyen hamar megnyílott volna és, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki. Teljesen belezúgtam, már megbeszéltük a közös kutyasétáltatást is :)). Igen ám de hétfő délután megnyitotta amit küldtem neki, de nem írt vissza. Táncolt volt, megértem, de aznap már nem is beszéltünk tegnap délutánig amikor is megint írt a storymra valamit, és meg rávágtam, hogy "nem is beszéltünk ma:(". Onnantol kezdve még fél órat beszéltünk nagyjából este 10ig aztán megint nem írt...Láttam a SnapMapen, hogy fentvolt, mert ugye kijelzi (Snapesek tudják). Reggel kérdeztem is tőle, hogy miért nem írt, hogy valami baj van-e? Erre csak annyit írt, hogy elaludt és nyitva maradt a telefonja. Nekem ez eléggé kifogásnak tünt. Élőben találkoztam már vele 5 percre, mert egy suliban vagyunk, és akkor is "jót beszéltünk" az idő alatt, szóval nem hiszem, hogy a külsőmmel baj lenne számára. Meg míg beszéltünk is mondta, hogy megnevettettem...Na mindegy, azóta mondogatja is, hogy mennyi minden van betáblázva neki azokra a napokra...Szerintetek kifogások, valami megtört benne? Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Totál belé vagyok zúgva. 17/F, 15/L.

2018. dec. 19. 23:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem láttam még suliban a lányt, őszintén nem is tudtam, hogy egy suliban vagyunk addig amíg be nem követett. De mindegy is, a kérdés is lényegtelen, ma sem beszéltünk egész nap, pedig láttam, hogy fent volt. Bukta :)... De azért köszönöm neked is, hogy válaszoltál. (Igen oda mentem hozzá már élőben, de már ez is jelentéktelen)
2018. dec. 20. 18:56
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Hogy valami számodra is szimpatikusat írjak,az ő korában az emberek nagy része éretlen és bizonytalan. Talán azért nem is,mert nem meri elmondani, hogy ez gyors, vagy azt,hogy mégsem akar tőled semmit. Normális esetben az ember,ahogy érik,egyenes lesz és őszinte. Neki talán ez még nem megy
2018. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Talán azért nem is ír*

Elrontottam

2018. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, nem látok a fejébe, de az a vicces, hogy ő kezdeményezte hirtelen a kutyasétáltást is. Össze vagyok zavarodva, de valahogy nem is érdekel, mert túl szép lett volna, hogy igaz legyen :DFelkapott, csinos lány. Mindeeegy.
2018. dec. 20. 19:10
 15/15 anonim ***** válasza:

azért annyit illik visszaírni, h bocsi fáradt vok, holnap írok, vagy mittomén.

meg amire akar az embert időt szakítani, arra tud, legyen bármi dolga is

2018. dec. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!