Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha régebben elrontottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régebben elrontottam valamit egy lánnyal a tapasztalatlanságom miatt, már nem hozható helyre sehogy?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon érdekes kérdés lesz mivel ez konkrétan 2018. szeptember 1.-9.-e körülre nyúlik vissza. De ha úgy nézzük egész júliusra.

Mivel is ezen az oldalon megismertem egy számomra tökéletes lányt és nagyon szimpatikus volt, elkezdtünk beszélgetni privátban, rengeteget üzengettünk majd áttértünk messengerre.

Ilyen velem még soha sem történt, hogy a facebook messenger kiakadjon mert nem tudok bele több karakter írni! Mert ez megtörtént! Annyit beszélgettünk és olyan sokat, hogy ilyen a világon nincs!

Minden jól ment, találkoztunk is egyszer még augusztus végén és ott eléggé elrontottam az első talit amit azt illeti... Ha holnap lenne az a tali teljesen más lenne minden... Szerintem ő nem is tudtam, hogy ő volt teljesen az első lány az életemben. Életem első "randija" volt és én túlparáztam. De igaziból nem is itt ment félre az egész hanem szeptember 1.én amikor is olyan dolgot írtam neki amit nem írni kellett volna... Igaziból teljesen az én hibám, nem hibáztatom őt, csak sajnálom, hogy július óta 1000+ szavas üzenetek után kidobott és nem adott második esélyt, hogy bebizonyítsam nem ilyen vagyok.

Igaziból azért írom ezt ki mert azóta sok randim volt és barátnőm is, de olyan lány mint ő sosem volt az életemben még egy... Megközelítőleg sem. Teljesen az én másolatom volt, a lelki társam volt, és én is az övé! Minden jól működött csak olyat írtam ami ezek szerint megbocsájthatatlan. És egyébként le is törtölt facebookról még szeptemberben.

Csak most szakítottam nem rég a barátnőmmel és még mindig visszasírom őt mert tökéletes volt és nem tudom mit lehetne tenni...

Mert nyilvánvalóan kimondta azokat amiket kimondott de igaziból lehet ragaszkodnom kellett volna. Nem szabadott volna belemennem és elengednem mert nagyon sokat jelentett nekem!

Nem tudom mi tévő legyek? Mert érzem teljesen más lenne ha holnap találkoznánk. Már van tapasztalatom, tudom milyen egy randi mit várnak el és mit kell csinálnom.

Az a baj elsőre megütöttem a főnyereményt nők terén és ha nem ő lett volna az első nő az életemben akkor szerintem a mai napig boldogan élnénk... Mert ha minimális tapasztalatom lett volna (neki volt, legalábbis mondta voltak randijai tehát igen, hátrányom volt mert tudta mit akar és ezt nemrég értettem meg)

Mit lehet tenni? Volt veletek hasonló dolog? Mert nem kereshetem fel, és nem is törölt volna ha bármi esélyem lenne nála. Eltelt majdnem fél év ez igaz de mit változtatna? Én ugyan úgy szeretem és valószínűleg ő ugyan úgy nem. Az utolsó üzeneteimre nem is válaszolt csak megnézte...

18/F



2019. jan. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki anno fiatal barátom?
2019. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a hajó sajnos, el úszott, lesz másik! XD
2019. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"mikor is olyan dolgot írtam neki amit NEM ÍRNI kellett volna" - Ennél többet nem írhatok le mert ennyire tisztelem, hogy nem beszélek a magánügyünkről az egész világnak. A beszélgetéseink és minden amit történt az csak ránk tartozik. De az alapvető szituáció megvan nektek.

Ezt tudom, csak érdekelne hogyan lehetne helyre hozni? Volt másik barátnőm de EZT a lányt sokkal jobban szeretem még így fél év nem beszélés után is. Tudom lesz még lány de olyan mint ő nem. És most elgondolkoztam lehet nem is kéne más csak ő... De annyira esélytelen szerintem...

2019. jan. 12. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Elé állsz és elmondod, higy mekkora egy csicska voltál és sajnálod, majd rákérdel, hogy akar e még aztán minden megy tovább magától.
2019. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol lakik vagy hol található meg, egy találkozónk volt. És egyébként tudtomra adta, hogy "többet nem akar velem találkozni"

Pont ezt akartam én is mivel elsején volt ez a dolog és 9. ig húztuk és találkozni akartam de ő nem...

2019. jan. 12. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor rip

Vagy nyomozd ki és lepd meg

2019. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Micsoda önző kinyilvánulások! csak olvasd vissza amiket ide firkantottál, azt akkor rá jössz, miért mondtam ezt!!
2019. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!