Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Undorodom már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Undorodom már magamtól!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nekem bejönnek a fiatalabb lányok is. Fiatalabb alatt persze nem 15-16-ot értek, hanem 14-et, de akár 12-13-at is. :/

2019. jan. 16. 21:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kérdező az ilyen ocsmány csitrikre soha! Az ilyenek max megfektetést kapnak többet nem is érdemelnek! Egy természetes szép lány kell, az az igazi :) Megértelek mert nekem is egy kicsit alacsonyabb és aranyosabb lány kéne, le is írtam miért.. Jó lenne...
2019. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom 12-es, én mégis jobban örülnék, ha inkább egy ilyen csajhoz vonzódnék. Egy 12-13 éves még mindenhogy gyerek szinte.


Interneten keresztül beszélgettem már pszichológussal, de az nyílván nem teljesen olyan, mint élőben. Mindenféleképpen elkéne jutnom valamikor egyhez. Nehéz lesz beszélni róla, de ha anyámnak sikerült elmondanom, talán a pszichológusnak is.


Köszönöm azt a pár választ, mert igazából elég keveset kaptam. :D

2019. jan. 16. 22:56
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Nincs mit.. Hát figyelj, nőnö figsz te is, és majd csak jönni fog valaki, hát nézd végülis 17 vagyok még pár napig én is szóval KB egy cipőbe vagyok, mert végülis ha úgy van és ő AZ a lány 13 ig én is lemennék, később nem fog sokat számitani pár év és hát én nem megfektetni hanem viszont SZERETNI akarok, így azzal nem lenne baj hogy bűncselekmény meg megrontanánk. Az ilyen kis pcsákat meg ne akard szeretni, max egy köpést érdemel az ilyen kis instás senki, meg hogy kihasználják amit meg is kapnak, sérül a lelkük de őkl tehetnek róla. Ne foglalkozz velük, maradj normális srác ;)
2019. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Részben megrontásnak számít, ha 17 évesen lefekszel egy 13 évessel, akár szereted, akár nem. Persze, jogilag nem, ha beleegyezéssel történik, hanem inkább morálisan. Vagy én értettelek most félre? Mindenesetre ne feküdj le 13 évessel, de 14 évessel se, mert túl fiatal ő még ahhoz.
2019. jan. 16. 23:09
 15/22 anonim ***** válasza:
Félre értettél igen, nem is akarok lefeküdni, csak idővel, akkor feküdnék le valakivel ha tutira velem marad, és nem csak pár hónapos/éves "kapcsolatot" akar. 13 évessel akár beleegyezik akár nem bűn, viszont 14 évessel már nem.
2019. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nincs sok különbség egy 13 éves és egy 14 éves közt, szöval morálisan de, bűn mindkettővel. Igen, jogilag 18 éves kortól amúgy is illegális 13 évessel a szex.
2019. jan. 16. 23:17
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
igen, van aki még nem áll készen rá, de azt hiszem nekem egy fél éve együttlét amugy is kéne hozzá, tudod hogy csak tuti legyen. Hiába vagyok srác nekem is van eszem én se adnám akárkinek..
2019. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Fél év? 2-3 év minimum. Ezért nem helyeslem az ilyen kapcsolatokat. Teljesen mást vártok el egy kapcsolattól. Lehet várnál, stb. de 2-3 évet biztos nem fogsz. 13 éves lány esetében akár 4-et is...

De te tudod, én nem szólok bele senki életébe se.

2019. jan. 16. 23:31
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Ja, ezt a fél évet nem pont egy 12-13 éves lányra értettem na! :D Amúgy meg ha minden biztos, akkor előbb utóbb 2 embert akarja.. ha úgy vesszük 12 évesen már sokan nem is szüzek.. Nekem pedig olyan lány nem is kéne.. plusz ez a sok tömegribi..A mai világba már nagy elvárás amikről mi beszélünk most, ezért is esélytelen a dolog, én is várok a lehetetlenre hogy majd rámír egy lány.. De ilyen talán nincs is már. Neked pedig van esélyed találni olyat aki eszes és megfelel neked akárhány éves, csak ne add fel.
2019. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a fiatalabb csajok. De ezzel szerintem nincs semmi baj. Persze nálam ez az egész úgy van, hogy max megnézem őket, de így isten igazából nem tudom elképzelni, hogy bármi is legyen. Számomra olyanok mint egy elefánt, az ember megnézi őket, szépnek találja, de azért otthon nem tartana.

A 14-17 éves lányokkal se lenne amúgy sok bajom (21vagyok), csak amint kinyitják a szájukat valahogy elmegy a varázs. Tényleg szépek, csak nagyon egyszerűek. Nincs a legtöbjüknél egy önálló gondolat, pl ha valami programot kéne ki találni vagy ha kérdezel valamit "nem tudom, te mit szeretnél??" majdnem mindenre ez a válasz.

Össze jönnék fiatalabb csajjal, de azért ez így engem taszít. Persze van olyan aki tényleg érett már és nem csak mondja, meg nem azért mondja, mert falloszra vágyik. Érett fiatal lányt nehéz találni, de azoknak az idős úriembereknek akik csak arra hajtanak, meg szeretnének egy szófogadó ölebet nevelni azoknak jó.

Jó magam inkább korombeliekkel szeretek/szeretnék ismerkedni, speciális esetekben jönnék csak össze fiatalabb lánnyal (vagy bármi egyéb). Sőt, számomra előny, ha a lány idősebb. Több ilyen kapcsolatom volt már és sokkal jobb volt, nem volt vita, normálisan tudtunk beszélni bármiről, meg nem kellett barkóbázni, hogy most ugyan mi a baja, hanem kinyitotta a pici száját és elmondta.

(Eddig egy valóban érett fiatalabb lánnyal találkoztam, vele is jó volt a kapcsolat, akkor volt köztünk 3 és fél év. De mint kiderült ő is gyerekes volt picit, pl valami programot megbeszéltünk, majd elkezdett hisztizni, hogy neki ehhez nem volt kedve. Csak azt szeretném tudni, hogy akkor mért javasolta azt a programot...)

2019. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!