Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Őrülten szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Őrülten szeretem, de nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, osztálytársam(11-esek vagyunk, 16 évesek) aki iránt az elmúlt fél évben elkezdtem érezni valami olyat, amit még senki iránt sem eddig. Nagyon megszerettem. Minden nap beszélünk hajnalokba nyúlóan, iskolában is, gyakran összenézünk, beszélgetünk nagyon sokat, ölelget, hozzám bújik, annyira imádom, de mégis úgy érzem, hogy sokkal jobb lenne, hogyha nem lenne ez az egész. Annyira kötődök hozzá, hogy már akkor is rossz lesz a kedvem, ha nem ül mellém😂 Mit csináljak, hogy legalább egy kicsit csillapodjon ez az érzés? Beleőrülök már lassan(jó, azért nem, de nem valami jó érzés). Alapjáraton egy nagyon erős személyiség vagyok, rendkívül vonzó kisugárzással(legalábbis ezt mondják az emberek). Nem is látja rajtam ezt a kötődést, meg a miatta néha előtörő rosszkedvemet, szépen tudom leplezni az ilyeneket, akármilyen jó emberismerők is lehetnek a körülöttem lévő emberek, vagy akár ő is, ezt a büdös életben nem fogja észrevenni úgysem. Na, szóval, aki esetleg járt már ilyen cipőben, az leírhatná a tapasztalatait. :D Nagyon szeretném magam újra olyan függetlennek érezni, amilyen kb fél éve voltam. Sok barátom van egyébként, és jó, dinamikus életem, tehát nem egy befordult fsz vagyok, nem is tud más számomra bánatot okozni semmivel, mindig jókedvem van, a problémáimat, amik ritkán vannak magam oldom meg, nem rinyálok, nagyon jól érzem magam a bőrömben :D Semmi nem tudja elvenni a jókedvemet rajta kívül, de ő sem akarja, csak nem látja rajtam, hogy ha nincs velem, de a környezetemben van, akkor nem érzem magam valami jól(ez nem féltékenység egyébként, mielőtt valaki ezzel jönne) ő is szeret engem, még ha néha egy kicsit makacs is. Remélem az idő múlásával visszaáll minden a régi kerékvágásba... Köszönöm a válaszokat!

#szerelem #szeretet #kötődés #szeret de nem szerelem
2019. febr. 4. 12:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Végül is, nem mondasz hülyeséget, max ha nem jön be a dolog, akkor egy kicsit letört leszek 1-2 hétig, aztán ugyanúgy élem szépen függetlenül az életemet, ahogy eddig. Motorozás, koncertek, haverok, kirándulások, buli. lesz, ami lesz :D
2019. febr. 4. 15:30
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó! Ha nem megy vele, akkor találsz másikat, ha nem próbálod meg vele akkor meg azt fogod bánni! Ilyen fiatalon kockáztatni kell, különben el megy mellettünk az élet, és később nagyon zavarni, ha meg sem próbáltad, ha össze jön vele, akkor örüljetek egymásnak, csak nem kell mindent túl komplikálni, élvezétek, szeressétek egymást, ezért nem kell fel adni bármit is!

Sokan lennének a te helyedben, hogy legyen valakijük, úgy hogy értékeld, hogy szerencséd van, nem kifogásokat gyártani!

2019. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát, igazad van bakker:D Köszönöm a támogatást!
2019. febr. 4. 15:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Írd majd meg nekünk, hogy mi lett veletek! :)
2019. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Tetszik neked a lány, és ő is érez valamit irántad. Hol itt a probléma? :D Szerintem ha összejössz vele csak jobb lehet, több mindent megtudtok beszélni, még közelebb lennétek egymáshoz. Tudod hányan lennének a helyedben? :D Én lennék ilyen szerencsés helyzetben hogy egy olyan lánynak tetszek aki nekem is bejön nem sokat gondolkodnék. :D
2019. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát, összejött a dolog, úgy döntöttünk, megpróbáljuk együtt és lesz majd, ami lesz:D eddig jól megy, de ez még csak 2 napxdddd mindenesetre nagyon örülök:D és köszi a biztatásokat!
2019. febr. 7. 10:46
 17/18 anonim ***** válasza:
De jó, ennek örülök így ismeretlenül is. 😊 Sok boldogságot! ^^
2019. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük!:)
2019. febr. 7. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!