Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet már betegség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet már betegség?

Figyelt kérdés
Szoval az a lenyeg hogy van egy lany akivel kb. Egy honapja szakitottam.De o nem erti meg es folyamatosan ugy tesz mintha meg jarnank folyamatosan uzeneteket kuld es hivogat.Olyan 3 napja letiltottam hogy ne tudjon irni de a számát nem blokkoltam es igy tud hivni es mikor felhiv folyamatosan azt keri oldjam fol de nem akarom.Szinte mar zaklat a lany és nem száll le rólam.Ami pedig a legdurvabb a telefonja teli van olyan kepekkel amin en rajta vagyok es vagy 100 ilyen kep van és ezeket mindig kuldozgeti nekem (vagyis mostmar nem tudja)en meg teljesen kikeszulok és ha mondom neki hogy törölje le akkor se teszi.Szerintetek lehet hogy valami betegsege van? Ha igen milyen?Valaszokat elore is koszi.Amugy a csaj 13 eves😅

2019. febr. 11. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Mázlista 😂😂😂😂Nekem is kéne egy ilyen csaj,csak idősebb.
2019. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy??
2019. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelmes valaszoooook a hulyuseg megy de sehol egy valasza kerdesemre😂
2019. febr. 11. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az a "betegsége" hogy 13 éves
2019. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek igenis értelmes válaszok 😂 amugy meg minek jöttél vele össze? Nemtudtad hogy ő ilyen fajta akit nehezen tudsz lerázni? Ezekszerint nem ismerted őt eléggé.Vagy miért nem blokkoltat a teló számot?Elfelejtetted.Látod az adott kérdésre tudom a válaszokat.A legjobb megoldás pedig az hogy ne gondolkozz rajta.Majd megun.Ha lássa hogy nincs mozgás,nincs komunikáció,majd lefog neki esni a tantusz hogy nem akarsz tőle semmit.Ilyen egyszerű
2019. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2019. febr. 11. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy kislánytól? Most így őszintén.
2019. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!