Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, meg nem volt lánnyal kapcsolatom, pedig nagyon de nagyon barátkozó típus vagyok, könnyen ismerkedem, de lányoknál ez valahogy nem megy.Nem volt még az első csók stb. Mostansag eljutok odáig a pontig, hogy beszélgetünk van téma, sok esetben még be is jövök neki,csak nem merek sosem lépni,hogy osszejojjon véglegesen a dolog.

2019. márc. 23. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát, engem más nem igazán érdekel, én csak szeretetet akartam de nekem nem jutott ki soha az ami másoknak igen. Az a baj hogy azok a lányok akik depressziósok és lelki bajuk van szégyenlősek, nekem inkább ők tetszenek, belsőre is külsőre is a visszafogott természetes lányok, de ők vagy nem értékelik magukat és nem beszélgetnek vagy őket is csak a macsók érdeklik.. Köszi a jó kivánságot, de nem hiszem hogy én ezt sokáig fogom folytatni. Nekem ez már nem megy.
2019. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Tippelhetsz mennyi vagyok mert nem írhatom ki. ÉN megkerdeztem nemet mondott és ennyi volt XD Nem agyatlan sokat rajta és láss csodát ugyanúgy barátok maradtunk... Amúgy meg hogyan akarsz valakit felszedni ha meg olyan helyre se mész ahol ismerkedhetsz. .. de még az utca is jó nem értem mitől félnek az emberek? Az hogy egy ismeretlen előtt lejáratod magad és akkor mi van? Vagy ha még a barátaid ott vannak és beszolnak emiatt mond nekik hogy te legalább odamertel menni :D
2019. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11-es

Fejezd már be ember

Egyszerre szánalmas és irritáló az önsajnáltatásod

2019. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves srác vagyok, jóképű, jó humorérzékem van, intelligens vagyok, van pénzem, magabiztos vagyok, jól öltözködök, érdekes vagyok, szóval nagyon sok lánynak tetszek, rengeteg lehetőségem is van, mind párkapcsolatra, mint kalandokra, de egyikkel sem élek, mivel nem találkoztam még a megfelelő lánnyal, aki igazán passzol hozzám és őszintén szeretjük egymást.

Van ilyen, hogy nem ereszt az erkölcs... :/

18/F

2019. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt még párkapcsolatom, de őszinte leszek, nem is zavar. Nyilván örülnék, ha szerelem is lenne az életemben, de nem látom értelmét annak, hogy ezen görcsöljek. Ráérek még. Majd ha 30 évesen nem lesz senkim, akkor kezdek aggódni.

Vannak más bájai is az életnek. ;)

18/L

2019. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!