Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjek tőle bocsábatot vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek tőle bocsábatot vagy nyugodjak bele abba, hogy ezt itt elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nagyon kedves, aranyos ,helyes típusú srác. Rám írt ,hogy tetszem neki. Többször próbáltam felé jelezni ,hogy nem érzek iránta többet barátságnál. Viszont az a srác akinek már van esélye nálam nagyon elszurtam! Írtam neki egy kicsit félre értelmezhető dolgot amiben egyépként a haverjaim szerint nincsen semmi rossz. De a srác másnap lekapott és én azzal a lendűlettel felpofoztam . Mivel még élőben egy szót nem beszéltűnk csak chatan és azt hittem ,hogy ő az a srác aki nem hagyott békén a szerelmes vallomásaival úgymond zaklatott! Akkor a srác ledöbbent láttam ,hogy nagyon szarul esett neki! Akkor hirtelen nem tudtam neki semmit mondani csak elengedte az arcom végig húzta a kezét a karomon majd megfota a kezemet. És elment. Azóta nem voot bátorságom ráírni! Kérjek bocsánatot? Vagy most mit tegyek?

2019. ápr. 19. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot**
2019. ápr. 19. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom elhinni, hogy tényleg képes lennél ezek után egy ilyen fiúval lenni.

Aki komolyan gondolja az nem így kezdi a dolgokat.

Ez a fiú csak a saját vágyait akarta kielégíteni rajtad.

Felejtsd őt el!

2019. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz. De megpróbálóm
2019. ápr. 19. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
ne kerj bocsit. Felejtsd el
2019. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!