Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha szűz vagyok még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha szűz vagyok még?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és nagyon komolynak ígérkezik a dolog egy nálam 4 évvel idősebb lánnyal. Ő nyilván tapasztaltabb nálam és kicsit félek, hogy nem leszek olyan jó elsőre és emiatt kicsit kiábrándul.. Nagyon értelmes lány de akkor is ott van bennem a félsz. Érdekelne ha valaki járt hasonló helyzetben. Köszi előre is a válaszokat!

2019. máj. 1. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki.
2019. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan jelezd neki előre, hogy szűz vagy, akkor másképp áll hozzád. Amiatt meg nem fog kiábrándulni belőled, mert nem megy elsőre kiválóan. Majd belejössz. Az is lehet, hogy külön élvezni fogja a helyzetet, hogy vele veszted el.
2019. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
61%
Szerintem kicsit azért tájékozódj az interneten előtte biztos ami biztos
2019. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem baj ha fèlsz a puncitól, majd beletanulsz :D

De azért próbáld meg nem egyből megfektetni a csajt :D

2019. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!