Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs se pasim, se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nincs se pasim, se barátaim?

Figyelt kérdés

Haverjaim vannak innen onnan, de suliban nem találom a helyem, nincsen $tabil gangem, mindenkivel elba.szom a kapcsolataim. Mindenkit tudok utálni, sok embert bírok, de nem kerülök közel hozzájuk. Pedig aránylag jól nézek ki, szép vagyok, okos vagyok, mégis egy önbizalomhiányos sza.r. senkinemszeret :( családom is idegesít. félek, egyedül élem le az életem


16L



2019. máj. 25. 18:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm köszönöm
2019. máj. 25. 19:51
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pasim,barátaim se nagyon voltak évekig,1-2talán más nem is nagyon áltt velem szóba..de a célodat tartsd szem előtt és ki fog alakulni valamilyen kapcsolat biztos vagyok benne. :)

Tudod,hogy mivel szeretnél foglalkozni,tanulni?

2019. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
" Pedig aránylag jól nézek ki, szép vagyok, okos vagyok, mégis egy önbizalomhiányos sza.r." 😂😂😂 Hát ez jó 😂😂😂 Feldobtad a napom 😂😂 Bocsi 😂😂
2019. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hasonlóan állok én is. Úgy érzem néha, hogy teljesen egyedül vagyok, egyik barátomhoz sem állok annyira közel, hogy megosszak velük dolgokat, ezért magamba folytom és ettől néha csak rosszabbul érzem magam.

Mostanság mondjuk kezd jobb lenni, de nem múlik el.

16L

2019. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#13 tökéletes példája vagy annak az igen gyakori felfogásnak, amelyiknek halvány fogalma nincs arról, milyen mélységei, fajtái és megnyilvánulásai lehetnek az önbizalomhiánynak. te vagy az, akinek ha valaki elpanaszolja, mennyire nem elégedett magával, rávágja, hogy


ugyan má' jó nézee ki, okos vagy mitakarsz még.


hát babám. valószínűleg neked is vannak problémáid magaddal, ahogy mindenkinek, de a nevüket nem vágod. igen, az agyam egy józan része tudja, hogy nem vagyok csúnya, és azt is, hogy még ha az is lennék se lenne akadály semmire. a belső kétségeim, és az önutálat, az, hogy folyton másokhoz hasonlítgatom magam....ezt minek nevezed életem pszichológusa? :))

2019. máj. 26. 10:58
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia, Teljesen átérzem a helyzeted, talán annyival másabb h van 1 igazi barátom, vagyis egyelőre annak tűnik. Haverok vannak de.. Inkább annak se nevezném őket. Énis full magányos vagyok a suliba is max avval a barátommal beszélgetek, nagyon félős vagyok ismerkedni, neten meg úgy ahogy. De eddig is egy úgy ahogy épkézláb kapcsolatom volt. Nehezen baratkozom, és lányoknál is egy önbizalom hiányos srác vagyok. Pedig (szerintem) aránylag normálisan nézek ki, nem is vagyok hülye gyerek. Nagyjából átérzem a gondod persze lány vagy szóval másabb de "nagyjából". Szerintem egy próbát megér h ráírsz arra a srácra, azt hogy hogy, hát tippem sincs. Szerintem valami átlagos dologgal h szia aztán valahogy elkezdtem dumálni. És nagyjából meglátod h van e esélyed vagy hogy van e párja v bejösz e neki. Rejtett kérdésekkel esetleg rajosz h be josz e neki. Csak tipp mer Énis bena vagyok ilyen téren (persze lányokkal)
2019. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Dehogyis, rengetegen vagyunk még így. :D

Nekem legutóbb általános iskolában volt valamire való, talán barátságnak nevezhető kapcsolatom. Azóta a szociális képességeim egyre csak romlanak, fokozatosan visszahúzódóbbá válok, elszigetelődöm másoktól. Arról, hogy barátom ("pasim") legyen meg jobb, ha nem is álmodok. De nekem már tényleg annyi is elég lenne, ha legalább egy személlyel - lehet az fiú vagy lány - tudnék időnként beszélgetni, elmondani a problémáimat. 18/L

2019. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is beállok a hasonló cipőben járók sorába, csak éppen fiú kiadásban, hát nem vagyunk egyedül.

Ha valakinek van kedve írhatna, jól esne hozzám hasonló emberekkel beszélgetni, akár találkozni.(Bp)

2019. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzem magam, 19F.


Bár pasizni nem szeretnék, átérzem a problémátokat.

2019. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 XD
2019. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!