Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi féle hülye szokás,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi féle hülye szokás, ez nálatok?

Figyelt kérdés

Többször is tapasztaltam azt, hogy megyek az utcán, vagy biciklizek, vagy bármi is legyen az...

Jön velem szembe egy aránylag csinos lány, már messziről kiszurom. És hát oda pillantok egy párszor rá.

És ő csak megy de még a szemét sem mozdítja tehát semmi, csak megy mint ha valami nem is tudom mi lenne, de meredten néz előre mintha meg lenne neki szabva, hogy nem nézhet senkire.


Jó most mindenki fejébe megfordult az, hogy én biztos nem vagyok szép.

Hát őszinte leszek!

Ez nem így van.

Sima átlagos fiú vagyok tehát nem hordok undorító tömeg cuccokat.

De!

Próbálok szépen divatisan mindig megjelenni ha már kimegyek az utcára meg úgy a testalkatom is aránylag jó.

Hajam is hullámos göndör világos barna.


Na de a lényeg!


Lányok milyen szokás ez nektek??

Számomra akár mennyire is ez egy bunkó, hülye, tróger szokás, hogy nem mosolyogtok vagy abszolút nem is néztek senkire. Csak mentek mint a bamba......

Jó megértem, ha barátja van valakinek akkor biztosan nem fog mosolyogni a másik fiúra.

De megint csak őszintén írom, hogy én nekem ha lesz barátnőm én elvárom azt vagyis hát nem lenne semmi bajom, ha a barátnőm mondjuk kedves lenne más fiúval is.

Mert Nem szép nézni ezt a beképzelt szokást viselkedést.


Így akarjátok azt elérni, hogy egy fiú kezdeménnyzenn? Hát inkább, csak jobban el riasztjátok.... Szerintem.

(ti tudjátok, mit csináltok)


Most jó mindenki mondhatja vannak lányok akik tényleg kedvesek.

De mindenki tudja abból a legtöbbje a nem szép lányok.

Mert azok próbálnak mindent megtenni, hogy legyen valaki.



Nagyon kérlek benneteket értelmes válaszokat írjatok!

Köszönöm!


18/f


2019. jún. 26. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért sétálok így föleg mikor Pesten vagyok mert próbálom ignorálni az embereket most nem az olyanokra gondolok mit te hanem akik utánnam fütyülnek meg ilyenek.

16L

2019. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Hogy kehetsz akkora paraszr h ezt írod??:

"Most jó mindenki mondhatja vannak lányok akik tényleg kedvesek.De mindenki tudja abból a legtöbbje a nem szép lányok.Mert azok próbálnak mindent megtenni, hogy legyen valaki."


Azért nem néznek rád mert nem tetszel nekik,vagy olyanok hogy nem bámulnak meg idegeneket az utcán!Mi az hogy mintha meglenne neki tiltva hogy bárkire is ránézzen,ha nem csodálkozik benned valaki az utcán akkor már általánosítani kell!??!

Nem is értelek,és hidd el,ha lesz majd barátnőd,te sem fogo hagyni hogy más fiúkat bámuljon!!

2019. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit bámuljak idegen fiúkat? Meg szerinted az a kedvesség, hogy rámosolygok idegenekre akik bámulnak?

Ez nem bunkóság. Vannak olyan emberek akiknek szokásuk hogy megnézik az embereket, de más meg megy a dolgára és nem idegen emberek külsejével van elfoglalva.

2019. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
*minden lány szép!Remélem nem mondogatod azoknak a lányoknak akik neked nem szépek hogy "fuuhhh de bűn ronda vagy!!"
2019. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Én meg szerintem csak simán nem merek ránézni ismeretlen fiúkra meg még modolyogni is rájuk

Ez nem tudom miért van csak úgy vn

2019. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok

Egyébként ezt én se nagyon értem hogy pontosan hogy is kellene nézegetnem az embereket az utcán

Ez nem bunkóság inkább csak nem törődők velük mert megyek a dolgomra meg ilyenek

Meg most honnan tudjam hogy miért is minek néz rám?

Nem mintha nem lehetne rámnézni de egyátalán nem igénylem az utcán idegenekkel a szemkontaktust

2019. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem beképzeltségből csinálom, csak sosem tudom kezelni, ha idegen jön szembe, mert fogalmam sincs, hogy most hova kellene/nem kellene, lehet nézni, vagy mi zavarná/nem. Egyszerűbb, ha nem nézek sehová, csak megyek előre:')
2019. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
89%
Én egyszerűen csak zavarban, vagyok, ha egy fiú jön szembe velem😕
2019. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a lányokba kódolva van,hogy nem szabad ránézni fiúkra?Ez egy bunkó viselkedés?Szerintem senki nem figyel arra,hogy amikor kimegy az utcára,akkor minden fiúra kedvesen mosolyogjon.Senki nem mondta,hogy így akarjuk elérni,hogy random fiúk kezdeményezzenek az utcán.Nem értem miért probléma ez neked..
2019. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meg, hogy normálisan írtátok le a véleményeteket.

De sajnos abszolút nem tudok ezzel még mindig egyetérteni.


Most ez egy nagyon jó példa.

Egyik évben Ausztriába voltam síelni, és ott bementünk egy boltba.

Többször volt úgy, hogy a boltba akivel mondjuk össze akadt a szemem mert hát mindenki van úgy néha hogy össze akad más emberrel a szeme legyen az 13 vagy 20 vagy 60 éves is.

És hát lényeg az, hogy:

Köszöntek nekem. És én is neki.

És nem falu volt az, hanem egy kisebb város.


És úgy látszik ott megvan még ez a szokás???

Hát igen, úgy látszik meg.

Ami szerintem teljesen jó.


Most a másik példa:

Ez meg tényleg a fiatal generáció nagy semmijét mutatja... Hogy hová süljedtünk....

Az példa pedig az.:

Mikor tavaly nyaralni voltunk és hát a szállodába liftel közlekedünk általában.

Én személy szerint amikor kinnyilik a lift ajtó egyből köszönök.

Jó napot kívánok, jó estét kívánok, vagy jó reggelt.... bármi szia, minden jót viszlát, ha mondjuk a liftböl én szállok ki.


De az emberek nagy része köszön is.

De vannak kivételek, sajnos amit mai napig nem értek.

De én, ő rá is, rá köszönök ha mondjuk beszáll a liftbe és nem köszön, de én akkor is köszönök csak, hogy érezze a törődést!


De fiatalok azok aztán egyáltalán, se fiú se lány mint valami néma szállna be vagy ki a liftböl.

Egyszerűen egyik sem.

És pontosan itt mutatkozik meg az hogy hová jutottunk... Sajnos.

2019. jún. 26. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!