Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen fiúk jönnek be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
16-17 év körüli lányok, milyen fiúk tetszenek kűlsőre? Testalkat,magasság,Kinézet,stb meg arra is kíváncsi vagyok, hogy a kicsit flegmább fiúk jönnek be, vagy az érzelmesebbek, kedvesebbek (én kb a kettő közt vagyok) 175,5 cm magas vagyok, régen mikor 64 kg körűl voltam jó izmos voltam és a tzs-m is valahol 10% alatt volt. De mostmár 69 kg vagyok a tzs-m 13,2%. Izmos vagyok most is, de a hasam már nem olyan lapos mint akkor. Mivel 9,5 hónapja edzek is már. És tudom, hogyha van egy olyan lány aki ismer. Nem érdekli azt, hogy éppen 3 kg-vel több rajtam a felesleg ami neki tetszik. Vagy éppen 3 cm-el kisebb vagyok, mint amit úgy “elvárna. Bár élőben is előfordul ilyen. Viszont ha egy buliban rá akarok menni egy jó csajra, aki nem ismer. Vagy esetleg fórdítva. Ott még jobban fogja érdekelni a lányt,hogy hogyan nézek ki. Mert még nem ismer és nem tudja belűl milyen vagyok. Nem rég rá mentem egy buliba egy csajra, táncoltunk. És a 55 kg, körüli akkora balhésabb tipusú páva gyerek le ált nekem dumálni. És meg is ütött, én meg önvédelemből be vertem az órrát úgy, hogy vérzett. A másik meg az hogy ilyen lányok miért vannak, akiknek ott van, a “menő” csávójuk, azt utána megveressék a csávót :D?! Persze elvileg egyre ritkábban fog ki az ember ilyet buli helyen is.

2019. júl. 9. 15:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Kizárólag a 9%-os testzsírosokkal vagyok hajlandó összejönni, aki pontosan 183.6 cm, barna hajú, barna szemű, kreoll bőrű és nem több, mint 64.4 kg.


Remélem érted az iróniát. Mindenkinek más az ideálja, nincs olyan, hogy a 16 éves lányoknak a szőkék, a 17 éveseknek a szőkésbarnák jönnek be. Hogyha most azt mondom neked (igaz 19 vagyok), hogy én csak olyanokkal állok szóba, akik kreoll bőrűek és baracklekvárral eszik a palacsintát, akkor te majd ilyen akarsz lenni? Tiszát lehetne rekeszteni az ilyen kérdésekkel, csak körbe kellene nézni, nem kiírni a 83819283739917262747. ilyen idióta kérdést.

2019. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét hajú fiúk a gyengéim. Ha meg még göndör is akkor már a házassági ajánlaton gondolkodok :'D Meg legyen magas mert én is az vagyok. Nem muszáj izmosnak lennie, nem zavar ha van egy KICSI (!!) hasa.
2019. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
De tudsz képet küldeni. [link]
2019. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És a 175,5 magasnak számít?
2019. júl. 9. 23:55
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem számít annak.
2019. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az egy átlagos magasság itthon, nem magas, nem is alacsony. De amúgy 16 évesen még nőhetsz is, pláne ha a szüleid magasabbak.
2019. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*18 évesen, bocsánat
2019. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ja, akkor ok ha átlagos, de mivel dohányzom ezért nem nőhetek már dzerintem túl sokat. Elvileg egy ember 26 éves korába, nőhet még utána nem. Ha nem tudom le tenni a cigit akkor max 5 cm :D!
2019. júl. 10. 13:26
 19/19 anonim ***** válasza:
26 évesen már rég nem nősz, 20 körül fejeződik be maximum, de akár korábban is. Ha a családodban is mindenki kb ekkora, akkor valószínűleg megálltál te is, de ha 185-190-esek, akkor még van esélyed. Bár így is normál magasságú vagy, bőven találsz nálad alacsonyabb lányt.
2019. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!