Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez? Barátom hetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Barátom hetek óta nagyon megváltozott kicsit fura is lett

Figyelt kérdés

. Régebben sírt utánnam mert annyira hiányoztam neki, de mostmàr alig beszélünk valamit

Fb-n nem lájkolja a képeimet, de màs csajokét szivezi vagy lájkolja( nem mintha ez olyan fontos lenne de azért leírtam) sokszor amikor itt vagyok telefonozik és pihen

Miért lehet ilyen?



2019. júl. 24. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg tőle, szemtől Gábor mben és akkor tudni fogod, hogy szakíts vagy sem.
2019. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"Barátom"...Nekem ez nem tűnik párkapcsolatnak. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de a "barátod" nagy ívben leszar téged, nem is értem, miért nem tőle kérdezed meg, hogy mi ez a viselkedés... és amennyiben nem ad normális választ és továbbra sem bánik veled úgy, ahogyan kéne, mutatnám neki az ajtót. Nekem ez így egy nagyon furcsa szituáció.
2019. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!