Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért idegesít baratnom barátai?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manuel_17 kérdése:

Miért idegesít baratnom barátai?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 28 napja vagyunk együtt de már nagyon össze hangolodtunk meg bízok benne ő is bennem az a helyzet hogy nekem alig vannak barátaim sőt miatta már nem járok el buliba és nem logok velük együtt de ő barátnőjével jóba van legjobb barátnője és a barátnője miatt néha engem hanyagolt és öt vigasztalta sőt mindig nála aludt és mikor hivasoztunk mindig nevetgeltek szórakoztak én meg így a háttérben el vesztem nem nagyon figyeltek ha szóltam csak a végén.. Mikor türelmetlen voltam és kiabáltam lol aztán így ja a barátnője haragszik rám olyan mint egy pasi parancsolgat és ő mondja meg hogy mit csináljon Gyöngyvér és ez annyira idegesit sokszor össze veszek vele és hanyagolom barátnőmet is és ha nem keresem vagy durva vagyok a barátnőjével akkor haragszik rám.. De ez elviselhetetlen... Annyira szükségem van rá és barátai miatt nincs rám nagyon ideje.. Távol van 60 km-re tőlem és nem tudunk találkozni nagyon mert szlovakiaban él én meg Ukrajnában és így nem tudom.. Minden miatt annyira le hangolodom sokat gondolkodom és így hangulatom miatt mindig eldobom az embereket.. És hagyom magam szenvedni.. Szerintem nem vagyok jó.. Nálam sokkal jobb Palit érdemel aki nem agresszív és nem fura mint én vagyok.. És hallgat hogyha pofaznak neki mert én nem tudok

#Kapcsolat/F17
2019. júl. 27. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen ennyi eszed van? Nincs mit hozzáfűzni. Ennek a "kapcsolatnak" is napokon/heteken belül vége. Már az első mondatnál mosolyogtam, hogy 28 napja vagytok, fú nagyon nagy idő. Kiismerni egy embert nem napok hanem évek kellenek. Bár a te esetedben erre elég volt az is, hogy elolvassam ezt a pár sort. Amíg ilyen lúzerpalánta vagy addig ne álmodj normális kapcsolatról. Attól, hogy neked nincsenek barátaid neki még vannak és fontosak neki. Nem várhatod el, hogy csak te legyél az életében, mert akkor örökre egyedül maradsz.
2019. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy jártok, egyikőtök saját élete sem szűnik meg létezni. Arról nem a barátnőd tehet, ha neked ilyen nem is volt. Te az eddigi baráti/szociális kapcsolatai mellé jöttél be pluszba, nem azok helyett.

Még szép hogy nem fogja miattad leépíteni a baráti körét, egy kapcsolat nem a kizárólagosságról szól.

2019. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!