Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dobott a barátnőm. Később...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a barátnőm. Később felvenném vele újra a kapcsolatot pár kép miatt. Jó ötlet? (hosszabb sztori)

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy magára ismerjen de igazából nem érdekel már,egyszerűen kénytelen vagyok kiadni magamból.

Pár napja exem szakított velem.

8 és fél hónapot voltunk együtt.Lehetősége lett egy külföldi útra menni egy iskolával,ahová vihetett engem is.Éltem a lehetőséggel.6 napot töltöttünk külföldön.Sok fotót csináltunk.Az egyik álma az volt hogy XY szobrot láthassa.Amikor eljutottunk a szoborhoz annyira boldog lett hogy sírni kezdett.Lefotóztam a szoborral,majd az utolsó szállásos éjszakán egy jelentéktelen dolgon összevesztünk,én k*cs*g vagyok meg minden,de elmentem a szobájából azzal a mondattal hogy "alig várom hogy hazamehessek".Lefekvésnél nem írt semmit ami először fordult elő.Az egóm nem bírta,megírtam neki hogy tarthatunk szünetet ha így viselkedik velem,nekem ő nagyon fontos mégis így bánik velem.Másnap reggel lereagálta úgy hogy nem mondd semmit,úgyis az van amit én mondok,és nem akarja hogy szüneteljünk.Utolsó nap hidegen viselkedett velem.Beszéltem a nyár alatti terveimről amiket vele akarok megvalósítani.Hazaértünk,elaludtunk.Én előbb felkeltem,rossz előérzetem volt ezért belenéztem a telefonjába,amelyből kiderült az anyjával kibeszélt.Az anyja azt mondta szakítson velem.Elmebeteg vagyok(mindezt úgy hogy az ő legkisebb lánya szellemileg visszamaradott).Exem visszaírt hogy nem akarja hogy öngyilkos legyek(WTF?).Majd azt tanácsolta az anyukája,hogy küldjön engem haza valami ürüggyel és majd TELEFONON DOBJON több mint 260 nap után.Én ezt elmondtam neki.Tagadta.Majd könnyezni kezdett.Nem nézett a szemembe.Elkezdtem tisztázni a félreértéseket amiket én éreztem itt kinyögte nem kell megváltoznom érte.Cuccaim összepakoltam.Családja előtt azt adtam be segítek anyámnak és visszajövök,de tudták szerintem hogy mivan.Nem mondta ki hogy szakít,nem mondta hogy vége,semmit se mondott csak azt mondta "hagyjuk".Mondtam neki a kocsimnál,hogy gondolja meg magát.Nem reagált.Kérdeztem megfogja-e gondolni magát,itt talán rázta a fejét nemlegesen de épphogy megmozdította.Végül megtört,bőgött,megölelt és azt mondta ígérjem meg hogy nem csinálok semmit magammal.Gondolom attól félt hogy megölöm magam.Beültem a kocsiba,azt mondtam mindennél jobban szeretem,majd hazamentem.Otthon képes volt elmondani az indokokat:

-Megszabtam mit tehet mit nem(pl ne kávézzon mert utálom az ízét,ne hordjon kontyot amiket nem szeretek de nem szabtam meg)

-Rossz előérzetem van a dolgokhoz(Csak a külföldi úton volt)

-Könnyen ideges leszek,felemelem a hangom(kétszer volt ilyen összesen,bocsánatot is kértem)

Itt KIMAGYARÁZTAM magam(nem könyörögtem)majd ignorálta,csak megkérdezte elküldöm-e az XY szobros képeket.1 napig nem reagáltam.Másnap leszedte a közös képeket.Erre családostúl,barátostúl,mindenestől letiltottam.Töröltem mindent hogy ne emlékeztessem magam rá.Csak a telefonszáma maradt meg,csak azon tudna elérni ha akarna.A képeket,a szobros képeket stb viszont nem töröltem.A sok boldog idő után,az anyja tanácsaira(utólag rájöttem hogy az volt a baja hogy egyre kevesebb mindent fizettem a lányának mert most ilyen időszak volt)szakított az,akit én 2x majdnem dobtam de megbocsájtottam neki.Mindig mondta így család úgy család,örökre együtt leszünk,erre csak puff vége.Ragozhatnám,de tényleg mindent megtettem érte.

Igazából érdekelne a helyzetről a véleményetek,de a kérdés a következő:

Megmaradtak a képei a szoborral,a nevezetes helyekről amin csak ő van.Töröljem ki őket?Eljutott valahova ami nagy álma volt,és én semmisítsem meg a bizonyítékokat?Arra gondoltam,ahogy nem találom meg a boldogságot mással,addig őrzöm őket mélyen.Ahogy boldog leszek,feloldom hogy elküldjem őket,aztán vége.

Ti mit tennétek?

Bocs ha zavaros,még gyászolom a kapcsolatunk.Nincs 1 hete hogy történt.



2019. júl. 30. 01:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki megvannak azok a képek, akkor felesleges vele beszélni. Ha nincsenek meg, beszélhetnél vele, hogy kellenek-e neki.
2019. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Értem,csak út előtt így ezt meg azt csinálni a nyáron,így szeret nagyon meg úgy,majd megaláz hogy még ennél is jobban megalázhatott volna.Fájdalmat okozott,nem tudok edzeni,nem tudok enni,nem tudok semmit és mindig kiálltam mellette amikor anya rosszat mondott róla,vele ellentétben,de akkor eddig a képküldés mellett van egy voks.

Amúgy neki nincsenek meg,és csak én fotóztam le.

2019. júl. 30. 01:49
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, szerintem küldd el neki, és valami olyasmit írj mellé, hogy tessék, itt vannak a képek, de csak azért küldöm el őket, mert nagy álmod volt eljutni oda, nekem meg bűntudatom lett volna, ha kitörlöm őket. Ennyi. Aztán tiltsd vissza.
2019. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az egész tiltogatás gyerekes
2019. júl. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Valóban,de magam miatt tettem.Nem látom hogy xy elérhető,új képet töltött fel,kapcsolatban van.Fájna ha megtudnám új fiúja van,ezt én nem akarom tudni.
2019. júl. 30. 05:50
 6/30 anonim válasza:
96%
Szerintem ahogyan ezt így felvázolod nevetséges és alapot ad arra, amiket állít, mert nincsen benned önkontroll. Eleve te kezdted a szünetes dologgal, ha ennyire komolyak az érzéseid, nem dobálózol ilyen szavakkal. Túl hirtelen vagy és lehet, ezt nem látod be. A képeket őrizd meg és idővel küldd el neki, semmi hasznod nem származik abból, ha törlöd. Próbald meg majd elhívni egy találkozóra, például egy KÁVÉZÓBA. Sok sikert a folytatáshoz, és ne stresszelj feleslegesen.
2019. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Iszonyú tenyérbemászó stílusod van, csodálom, hogy még ennyit is bírt melletted egy lány. Úgy teszel, mintha te lennél az isten, mert van pár képed, ami neki kellhet. Szállj le a magas lóról inkább.
2019. júl. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Most küldd el a képeit, aztán el is felejtheted örökre. Felesleges azt várni, hogy majd ha boldog leszel, elküldöd, jobb túlesni rajta és kész.
2019. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de veled én is hamar szakítanék, jól is járt a lány.

Te milyen jogon nézel bele más telefonjába? Az elmebeteg marhára nem azt jelenti, mint a szellemileg visszamaradott. Komolyan, én már ott dobtalak volna, amikor nem engedted volna, hogy kávézzak.

Küldd el a képeket, aztán hagyd békén.


L

2019. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

6#:Kicsit részletezném a külföldi veszekedést akkor:

A szobáján belül a mosdóba voltunk.Ő tisztította a kádat,én nagy WCzni készültem.WC papírral szerettem volna az ülőkét lefedni egészségügyi okokból,amire ő azt mondta felesleges mert a szobatársai nem fertőzöttek.Én erre normális stílusban(direkt figyeltem)mondtam hogy azt nem lehet tudni,azt meg főleg nem hogy előttük ki ült a WCre és mennyire fertőző.Erre leb*szta a zuhanyrózsát,majd kiviharzott a fürdőszobából úgy,hogy jól becsapta az ajtót.Erre felöltöztem,kimentem csapkodás nélkül,és azt mondtam neki alig várom hogy hazamehessek és kiléptem az ajtón.Valóban én kezdtem a szünettel,de szerintem ebből nem az következhető le hogy önkontrollom rossz lenne.Megjegyezném a jövőben olyan pályán fogok tanulni,amin nagyon szigorú pszichológiai vizsgálat szükséges,és én megfelelő minősítést kaptam.


7#:Nem értem mért gondolod ezt.Nem képzelem magam istennek.Arról van szó,hogy megbántott úgy mint még senki soha,eldobott,nem engedte hogy megbeszéljük a dolgokat,ennek ellenére az a nyomás van bennem,hogy lealáznám magam ennél is jobban azzal hogy szívességet teszek neki,mert sokan nem így reagálnák le.Tudom hogy ez számára fontos,és vagy így vagy úgy de elhatároztam akkor is eljuttatom neki a képeket,csak az a kérdés mikor,mert az emberek véleményére vagyok kíváncsi.


9#:Ő milyen jogon nézhetett mindig a telefonomba?Nem egyszer megtette,sose szóltam semmit,eleve nem volt titkolni valóm.Jelen szituációba ez egyébként olyan,mintha most neked van egy párod aki elmegy egy buliba,te utána mész majd mással látod smárolni,és ő dob mert mi az hogy te utána mentél. :D

Légyszíves olvasd vissza a leírást.Nem tiltottam meg neki a kávét.Utálom a kávé szagát,mégis ugyanúgy csókolgattam mikor azt az undorító cuccot éreztem a lehelletén,én csak viccelődtem vele hogy ezt nem szabad és mindig elröhögtem meg mosolyogtam a végén,és utoljára mondtam neki is hogy az vicc.

2019. júl. 30. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!