Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dobott a barátnőm. Később...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a barátnőm. Később felvenném vele újra a kapcsolatot pár kép miatt. Jó ötlet? (hosszabb sztori)

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy magára ismerjen de igazából nem érdekel már,egyszerűen kénytelen vagyok kiadni magamból.

Pár napja exem szakított velem.

8 és fél hónapot voltunk együtt.Lehetősége lett egy külföldi útra menni egy iskolával,ahová vihetett engem is.Éltem a lehetőséggel.6 napot töltöttünk külföldön.Sok fotót csináltunk.Az egyik álma az volt hogy XY szobrot láthassa.Amikor eljutottunk a szoborhoz annyira boldog lett hogy sírni kezdett.Lefotóztam a szoborral,majd az utolsó szállásos éjszakán egy jelentéktelen dolgon összevesztünk,én k*cs*g vagyok meg minden,de elmentem a szobájából azzal a mondattal hogy "alig várom hogy hazamehessek".Lefekvésnél nem írt semmit ami először fordult elő.Az egóm nem bírta,megírtam neki hogy tarthatunk szünetet ha így viselkedik velem,nekem ő nagyon fontos mégis így bánik velem.Másnap reggel lereagálta úgy hogy nem mondd semmit,úgyis az van amit én mondok,és nem akarja hogy szüneteljünk.Utolsó nap hidegen viselkedett velem.Beszéltem a nyár alatti terveimről amiket vele akarok megvalósítani.Hazaértünk,elaludtunk.Én előbb felkeltem,rossz előérzetem volt ezért belenéztem a telefonjába,amelyből kiderült az anyjával kibeszélt.Az anyja azt mondta szakítson velem.Elmebeteg vagyok(mindezt úgy hogy az ő legkisebb lánya szellemileg visszamaradott).Exem visszaírt hogy nem akarja hogy öngyilkos legyek(WTF?).Majd azt tanácsolta az anyukája,hogy küldjön engem haza valami ürüggyel és majd TELEFONON DOBJON több mint 260 nap után.Én ezt elmondtam neki.Tagadta.Majd könnyezni kezdett.Nem nézett a szemembe.Elkezdtem tisztázni a félreértéseket amiket én éreztem itt kinyögte nem kell megváltoznom érte.Cuccaim összepakoltam.Családja előtt azt adtam be segítek anyámnak és visszajövök,de tudták szerintem hogy mivan.Nem mondta ki hogy szakít,nem mondta hogy vége,semmit se mondott csak azt mondta "hagyjuk".Mondtam neki a kocsimnál,hogy gondolja meg magát.Nem reagált.Kérdeztem megfogja-e gondolni magát,itt talán rázta a fejét nemlegesen de épphogy megmozdította.Végül megtört,bőgött,megölelt és azt mondta ígérjem meg hogy nem csinálok semmit magammal.Gondolom attól félt hogy megölöm magam.Beültem a kocsiba,azt mondtam mindennél jobban szeretem,majd hazamentem.Otthon képes volt elmondani az indokokat:

-Megszabtam mit tehet mit nem(pl ne kávézzon mert utálom az ízét,ne hordjon kontyot amiket nem szeretek de nem szabtam meg)

-Rossz előérzetem van a dolgokhoz(Csak a külföldi úton volt)

-Könnyen ideges leszek,felemelem a hangom(kétszer volt ilyen összesen,bocsánatot is kértem)

Itt KIMAGYARÁZTAM magam(nem könyörögtem)majd ignorálta,csak megkérdezte elküldöm-e az XY szobros képeket.1 napig nem reagáltam.Másnap leszedte a közös képeket.Erre családostúl,barátostúl,mindenestől letiltottam.Töröltem mindent hogy ne emlékeztessem magam rá.Csak a telefonszáma maradt meg,csak azon tudna elérni ha akarna.A képeket,a szobros képeket stb viszont nem töröltem.A sok boldog idő után,az anyja tanácsaira(utólag rájöttem hogy az volt a baja hogy egyre kevesebb mindent fizettem a lányának mert most ilyen időszak volt)szakított az,akit én 2x majdnem dobtam de megbocsájtottam neki.Mindig mondta így család úgy család,örökre együtt leszünk,erre csak puff vége.Ragozhatnám,de tényleg mindent megtettem érte.

Igazából érdekelne a helyzetről a véleményetek,de a kérdés a következő:

Megmaradtak a képei a szoborral,a nevezetes helyekről amin csak ő van.Töröljem ki őket?Eljutott valahova ami nagy álma volt,és én semmisítsem meg a bizonyítékokat?Arra gondoltam,ahogy nem találom meg a boldogságot mással,addig őrzöm őket mélyen.Ahogy boldog leszek,feloldom hogy elküldjem őket,aztán vége.

Ti mit tennétek?

Bocs ha zavaros,még gyászolom a kapcsolatunk.Nincs 1 hete hogy történt.



2019. júl. 30. 01:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem vertem őket nagy dobra,leszámítva amikor egyszer azt mondta "nem lenne rossz ha izmosabb lennél".Én sem kértem tőle hogy fogyjon le,pedig a családja állandóan piszkálta érte,és a hátunk mögött az én családom is gúnyolódott rajtam hogy ilyen barátnőm van de én a belső dolgaiért szerettem bele.Lényeg hogy összevesztünk a beszólásán,de végén kibékültünk.

A kávés/kontyos helyzetről meg annyi,hogy ugyanúgy pusziltam,csókoltam,ha itta.Én úgy gondolom a szerelemhez és a jó kapcsolathoz hozzátartozik,hogy elfogadjuk azt,amit a párunk szeret.Ha nagyon nagy dologról van szó,akkor jöhet a kompromisszum,ha az nem működik,akkor szétválás.Nem kavartam port azokból a dolgokból amiket nem szerettem rajta,mégis bevagyok állítva úgy mint aki terrorizálta a barátnőjét hogy már pedig ez így lesz.Nagyon jól tudta hogy elfogadom,ezek csak habiszti indokok voltak.

2019. júl. 30. 17:25
 22/30 anonim ***** válasza:
25%

Ember, kezdesz nagyon sok lenni...


Szerintem hagyd békén a csajt, jobb, hogy megszabadult tőled!

2019. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Amióta dobott,nem kerestem,nem hívogattam,nem küldtem SMSt,semmit sem csináltam.

Olyan jó,hogy felb*szok itt mindenkit de semmit nem tudtok mondani,mivel lehetnék jobb ember,mire figyeljek oda a jövőben a következő kapcsolatomba,csak a fröcsögés megy.

2019. júl. 30. 17:49
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

#23

Talán mert nem ezekről szólt a kérdésed? :D

2019. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem is arról szólt a kérdés,hogy jogosan hagyott el vagy nem,hanem ti mit tennétek a képpel.

Én még mindig azon az állásponton vagyok,hogy a kép megmarad,és majd elküldöm neki,és csak utána törlöm.

A kapcsolatról meg annyit,párszor sértődékeny voltam.Ez nem férfias dolog,de önmagában nem indok arra hogy elhagyjanak ezért,viszont az hótziher,hogy többet nem fordul elő.

2019. júl. 30. 17:57
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Az exednek fontosak azok a fotók, neked semmit sem jelentenek. Küldd el neki szerintem és utána töröld azokat. Kicsinyes dolog lenne ezzel bosszút állni.


A sértődékenység szerintem éretlen személyiségre utal. Egyik részről sem elfogadható az utasítgatás, meg a célozgatás. Ha valami nem tetszik, meg kell mobdani, nem célozgatni rá, hogy rosszul érezze magát a másik, majd utána azzal takarózni, hogy "jaaa, én nem mondtam, hogy ne igyál kávét."

2019. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 exronin ***** válasza:
100%
Sikerült elkerülni a képeket? Ugye tudod, hogy nagyon gyerekes amit csinálsz?
2019. aug. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Feloldottam,elkuldtem,visszatiltottam.Csak azért,mert belül hatalmas fájdalom látnom a képeit úgy,hogy nem velem van.

Megtanultam akármennyire megaláznak,embernek kell viselkednem.

2019. aug. 1. 14:41
 29/30 exronin ***** válasza:
100%
Jól tetted. Viszont szerintem tanuld meg, hogy ne magadba legyél szerelmes, hanem a Nőbe. Sajnos nagyon önző dolgokat írtál le és szent meggyőződésed, hogy neked van igazad. Őszintén bízom benne, hogy elèred azt, hogy annyira szeretsz majd valakit, hogy elfogadod olyannak, amilyen és nem akarod idomítani. Béke.
2019. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Kiheverted már? Vagy ő téged?

Nagyon hasonló megnyilvánulásaid voltak, mint az exemnek, mi is akkortájt szakítottunk, mint ti.

Ő azóta is vergődik, átlag 3 hónapos egy kapcsolata, beszélő viszonyban vagyunk, mert közel lakunk egymáshoz, egy hévvel járunk. Ugyanazokert panaszkodik mindig az aktuálisra. Nálam is megszabta a hajszínt, nem ihattam vörösbort szórakozóhelyen, bármi mást, mert gyűloli a szagát.Bármennyire próbáltam neki megfelelni, mindig újabb akadályokat állított. Az ágyban is, életben is kiskirályként viselkedett, nagy szerelmemben én meg kiszolgáltam, de akkor sem lettem elég... Nevetséges, mennyire nem veszi észre magát, én meg ebbe öltem 11 hónapot🤮

2023. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!