Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dobott a barátnőm. Később...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a barátnőm. Később felvenném vele újra a kapcsolatot pár kép miatt. Jó ötlet? (hosszabb sztori)

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy magára ismerjen de igazából nem érdekel már,egyszerűen kénytelen vagyok kiadni magamból.

Pár napja exem szakított velem.

8 és fél hónapot voltunk együtt.Lehetősége lett egy külföldi útra menni egy iskolával,ahová vihetett engem is.Éltem a lehetőséggel.6 napot töltöttünk külföldön.Sok fotót csináltunk.Az egyik álma az volt hogy XY szobrot láthassa.Amikor eljutottunk a szoborhoz annyira boldog lett hogy sírni kezdett.Lefotóztam a szoborral,majd az utolsó szállásos éjszakán egy jelentéktelen dolgon összevesztünk,én k*cs*g vagyok meg minden,de elmentem a szobájából azzal a mondattal hogy "alig várom hogy hazamehessek".Lefekvésnél nem írt semmit ami először fordult elő.Az egóm nem bírta,megírtam neki hogy tarthatunk szünetet ha így viselkedik velem,nekem ő nagyon fontos mégis így bánik velem.Másnap reggel lereagálta úgy hogy nem mondd semmit,úgyis az van amit én mondok,és nem akarja hogy szüneteljünk.Utolsó nap hidegen viselkedett velem.Beszéltem a nyár alatti terveimről amiket vele akarok megvalósítani.Hazaértünk,elaludtunk.Én előbb felkeltem,rossz előérzetem volt ezért belenéztem a telefonjába,amelyből kiderült az anyjával kibeszélt.Az anyja azt mondta szakítson velem.Elmebeteg vagyok(mindezt úgy hogy az ő legkisebb lánya szellemileg visszamaradott).Exem visszaírt hogy nem akarja hogy öngyilkos legyek(WTF?).Majd azt tanácsolta az anyukája,hogy küldjön engem haza valami ürüggyel és majd TELEFONON DOBJON több mint 260 nap után.Én ezt elmondtam neki.Tagadta.Majd könnyezni kezdett.Nem nézett a szemembe.Elkezdtem tisztázni a félreértéseket amiket én éreztem itt kinyögte nem kell megváltoznom érte.Cuccaim összepakoltam.Családja előtt azt adtam be segítek anyámnak és visszajövök,de tudták szerintem hogy mivan.Nem mondta ki hogy szakít,nem mondta hogy vége,semmit se mondott csak azt mondta "hagyjuk".Mondtam neki a kocsimnál,hogy gondolja meg magát.Nem reagált.Kérdeztem megfogja-e gondolni magát,itt talán rázta a fejét nemlegesen de épphogy megmozdította.Végül megtört,bőgött,megölelt és azt mondta ígérjem meg hogy nem csinálok semmit magammal.Gondolom attól félt hogy megölöm magam.Beültem a kocsiba,azt mondtam mindennél jobban szeretem,majd hazamentem.Otthon képes volt elmondani az indokokat:

-Megszabtam mit tehet mit nem(pl ne kávézzon mert utálom az ízét,ne hordjon kontyot amiket nem szeretek de nem szabtam meg)

-Rossz előérzetem van a dolgokhoz(Csak a külföldi úton volt)

-Könnyen ideges leszek,felemelem a hangom(kétszer volt ilyen összesen,bocsánatot is kértem)

Itt KIMAGYARÁZTAM magam(nem könyörögtem)majd ignorálta,csak megkérdezte elküldöm-e az XY szobros képeket.1 napig nem reagáltam.Másnap leszedte a közös képeket.Erre családostúl,barátostúl,mindenestől letiltottam.Töröltem mindent hogy ne emlékeztessem magam rá.Csak a telefonszáma maradt meg,csak azon tudna elérni ha akarna.A képeket,a szobros képeket stb viszont nem töröltem.A sok boldog idő után,az anyja tanácsaira(utólag rájöttem hogy az volt a baja hogy egyre kevesebb mindent fizettem a lányának mert most ilyen időszak volt)szakított az,akit én 2x majdnem dobtam de megbocsájtottam neki.Mindig mondta így család úgy család,örökre együtt leszünk,erre csak puff vége.Ragozhatnám,de tényleg mindent megtettem érte.

Igazából érdekelne a helyzetről a véleményetek,de a kérdés a következő:

Megmaradtak a képei a szoborral,a nevezetes helyekről amin csak ő van.Töröljem ki őket?Eljutott valahova ami nagy álma volt,és én semmisítsem meg a bizonyítékokat?Arra gondoltam,ahogy nem találom meg a boldogságot mással,addig őrzöm őket mélyen.Ahogy boldog leszek,feloldom hogy elküldjem őket,aztán vége.

Ti mit tennétek?

Bocs ha zavaros,még gyászolom a kapcsolatunk.Nincs 1 hete hogy történt.



2019. júl. 30. 01:20
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
96%
Szerintem olvasd vissza újra az általad leírtakat. Ne haragudj, de egy tizenéves kamaszgyerek érettebben viselkedik és nem hisztizik ennyit mint te. Milyen férfi lesz belőled? Ne ragadj le ennyi mindenen, mert egy harc lesz az életed. Engedd el jobban a dolgokat vállrendítéssel.
2019. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem lettél sokkal szimpatikusabb, sőt.
2019. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

11#:Bár van egy stílusa,de legalább hasznos a gondolatod(és innen nosarcasm).Valóban besértődtem amikor irigy volt ha pl kajáról volt szó,amikor ok nélkül megemelte a hangját,vagy amikor fontosabb volt neki hogy bevágódjon az iskolája gyerekeinél,és megfeletkezett rólam.Ha valami nem jó a jövőben,mindenképpen megfogom beszélni a párommal és nem azzal kezdem hogy "jóvanakkór".Én nem gondolom magam tökéletesnek és belátom hogy e téren hibáztam.Nyugtatom magam azért azzal,ha egy életre nekem szánta volna őt a sors,akkor biztos kibékültünk volna/összefutnánk a jövőben/keresne.


12# :Nem igazán értelek hogy mi a te bajod,de nem fogok rajta rágódni.

2019. júl. 30. 11:38
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj lennek en is szakítottam volna veled. Milyen szanalmas mar hogy megmondod a bnodnek hogy ne igyon kavet mert nem szereted az izet.. Wtf? Ki a fszt erdekel hogy te mit szeretsz es mit nem. Egy kapcsolatban semmi jogod semmilyen modon korlatozni a masik felet. Ha nem tetszik ahogy el, ahogy hordja a hajat, amit eszik iszik akkor nem kell vele osszejonni.


A masik meg az hogy a hirtelen harag eleg rossz tulajdonsag.. Ma meg csak hamar felkapod a vizet, holnap meg indulatbol lekeversz neki egyet. Persze lehet mondani te nem vagy olyan. De a csaladon beluli eroszak elkovetoi mind ilyen hozzad hasonló konfliktust kezelni keptelen bohocokbol kerul ki.

2019. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Komoly szövegértési problémái van néhány embernek.

NEM szabtam meg neki hogy mit csináljon,én csak mondtam neki hogy amúgy nem szeretem a kávét és a kontyot,de nem érdekel hogy mit csinál.

Több hónap alatt minden hétvégét,szabadidőt szinte együtt töltöttünk.Félretette a barátnőit miattam annak ellenére hogy elmondtam hogy ne csinálja mert barátok kellenek.Ez idő alatt ha én olyan agresszív állat lennék már rég megütöttem volna,de soha még meg se nyomtam rajta semmit erősen.Ő már ütött meg játékból,akkor sem ütöttem meg,előbb törném össze kezeim minthogy bármilyen nőt megüssek.

2019. júl. 30. 15:23
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez mi is itt?

"-Megszabtam mit tehet mit nem"

2019. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"-Megszabtam mit tehet mit nem(pl ne kávézzon mert utálom az ízét,ne hordjon kontyot amiket nem szeretek de nem szabtam meg)"

Az üzenetben ezeket hozta fel példának,de nem szabtam meg,csak mondtam hogy nem szeretem.

2019. júl. 30. 15:36
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem szabtad meg, csak finoman utaltal ra.. Oriasi kulonbseg.


Lehet ezt csurni, csavarni. Neked nem valo kapcsolat.

2019. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ez nevetséges,mindenki szerint g*ci vagyok de eddig csak egy ember tudta megmondani miért.

Érdekes,ő mért mondhatta meg milyen ruhát vegyek fel,milyen frizurám legyen,jó lenne ha izmosabb lennék,jobb lenne ha szemüveges lennék(nem elvárta,csak viccelt állítása szerint),irigykedhet,felemelheti a hangját,a lényeg hogy tűrjek és ne akarjak kompromisszumot kötni mert úgy nem való nekem kapcsolat.

Ha elestem valamibe,mindig kinevetett.Én egyszer nevettem ki mikor beverte a lábát az ágyba,órákig nem szólt hozzám.Valószínű ezért szemétláda vagyok.

Nekem ő volt az első igazi barátnőm,de akkor valószínű az a lényeg mindig az legyen amit a nő akar,a másik fél pedig legyen tökéletes.

2019. júl. 30. 16:45
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Na csak kibujt a szog a zsakbol.. Mivel o is utasitgatott ezert te is, ugye?


Amugy az sem normalis ha egy lany akarja megmondani mit tegyel es mit ne. Egy normalis kapcsolat nem ilyen mint amiket te itt leirsz.

2019. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!