Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm egyetemista, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondmeg miaz kérdése:

Barátnőm egyetemista, most kezdi az utolsó évét, és ritkán fogunk találkozni, hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, közös terveink vannak és mindketten komolyan gondoljuk. Ő egy csendesebb lány, de nagyon kedves és szimpatikus, a koliban körbe zsongják a fiúk és nagyon szeretik is mivel segítőkész és szerintem túl kedves is, bár nem csak a fiúkkal, hanem mindenkivel, és néha ki is használják a kedvességét. Szóval az a lényeg, hogy megpróbál hazajönni vidékre amennyiszer csak lehet, ha minden jól megy akkor minden héten pénteken, viszont vasárnap délután megy is vissza, tudom sok áldozatot hoz emiatt, és értékelem, csak nem tudom hogy hogyan fogjuk ezt bírni, tudom hogy nem csal meg és hűséges, viszont amikor elmennek bulizni ( kb minden héten egyszer) akkor nagyon stresszes vagyok és néha össze is kapunk, szóval azt szeretném kérdezni, hogy milyen tippeket tudnátok, tanácsokat adni, amivel könnyíthetem a kettőnk dolgát? Szerintem az zavar a legjobban, hogy a társaság amiben van 90%-a fiú, de a szórakozástól nem akarom megfosztani, szeretnék jó barátja lenni.

2019. aug. 5. 14:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
7-es és 9-es válaszolók, köszönöm a tanácsokat! Én nagyon szeretem, és ő is szeret engem, és mondta ő is, hogy foglaljam le magam, csak nehéz, ő könnyebben viseli ezt a távolság dolgot mivel neki volt már tapasztalata, nekem nem még. Megpróbálok nem féltékenykedni ha elmegy bulizni a srácokkal, de igazából nem benne nem bízok, hanem a többiekben.
2019. aug. 7. 16:16
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

7.vagyok

Azt tudom meg tanacsolni, hogy ha felmesz hozza akkor talalkozz ezekkel a sracokkal, uljetek be egyutt valahova igy megismerheted oket. Nekem is sok haverommal talalkozott mar a baratom es igy neki is konnyebb "elviselni" vagy hogy mondjam,mikor veluk vagyok

2019. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bulo22 válasza:
Verd ki gyakrabban
2022. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!