Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akik komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik komoly kapcsolatban vannak, és csak ritkán találkoznak, ők hogy bírják ki? Nincs rossz érzésetek? Vagy esetleg nem vagytok szomorúak emiatt?

Figyelt kérdés

Plusz nem bánt vagy esik rosszul hogy látjátok hogy mások sokat vannak együtt, szinte már együtt is lakhatnak nektek még alig van lehetosegetek találkozni is?


Kort is írjatok:)


2018. szept. 3. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi egy városban lakunk, egymástól kb. 2km-re, de amikor egy kicsit is kevesebbet találkoztunk, nagyon rossz volt. És nekem a mai napig rossz nézni, ahogy mások milyen sokat együtt vannak. Úgyhogy nekünk igazából meg lenne a lehetőség, de most lesz, mert osztálytársak vagyunk, de ugye az nem olyan. 16L
2018. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most olyanokra gondoltam akik kevesebbet látják egymást. De azért köszi a választ.:)
2018. szept. 3. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én barátom egyetemista, és ilyenkor suli időben kolis, úgyhogy mi csak hétvégente tudunk találkozni.

Nagyon rossz amikor pl suliban látom a szerelmes párokat és tudom hogy nekem még egy hét mire egyáltalán látom a barátomat... Nagyon tud ilyenkor hiányozni a barátom és annyira magába tud ilyenkor az irigység szippantani..

2018. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is hétvégén csak mi úgy hogy csak egyszer. Az a legrosszabb amikor hallom meg mondják hogy már egybe is költöztek. Pedig annyi idősek mint én. :$
2018. szept. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!