Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret de szakított velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de szakított velem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a barátom 21.

Nemrég szakított velem azzal az okkal, hogy szeret de úgy érzi nem velem van vége. Mármint, hogy nem én vagyok az igazi.

Azt is mondta még, hogy nem érzi azt amit az elején. Elmondása szerint azért szakított velem mert már egy ideje érzi ezeket és nagy bűntudata volt és már nem bírt így velem maradni. Azt mondta szeret, imád, nincs rám egy panasza se, csodálatos barátnő vagyok és, hogy sose hitte, hogy valaha valaki ennyire szeretni fogja (mindíg erre vágyott). Külsőre és belsőre is tökéletes vagyok számára az elmondása szerint. A szex nem, hogy rendben volt de mindíg dícsért, hogy milyen állati velem mindíg. 9 hónapig voltunk együtt.


2019. aug. 9. 13:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végül együtt maradtunk és azóta nagyon jól megvagyunk

Határozott lett az érzéseivel kapcsolatban

2020. jan. 7. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!