Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok rendszeresen edzek már 3 éve és nem vagyok ronda sem, de valahogy semmi késztetés nincs arra hogy leszólítsak egy szép lányt a visszautasítástól való félelem miatt.

Meg nálunk volt olyan hogy egy srác bepróbálkozott 1-2 lánynál és az a pár lány pedig menőzött azzal hogy ő hogyan lekoptatta meg stb. és azóta lenézik

és így ez a szituáció még egy kicsit elvette a kedvem az egésztől.

van egy lány akivel néha szoktunk szemezni(szerintem bejövök neki) és nekem is tetszik de ha össze is jönne az egész akkor se lenne jó mert egyáltalán nem szimpatikus a baráti társasága. a többi lány az iskolában pedig elnéz mellettem akik értelemszerűen ki is néznek valahogy csakhogy ők még egoisták is, kivétel természetesen az igénytelen,ápolatlan és csúnya lányok akik közül egy akart velem beszélgetni, csak hogy ez még buta is volt de direkt csak tömören válaszoltam neki ha kérdezett valamit és egyértelműen nem kérdeztem vissza, így akartam tudatni vele hogy egyszerűen nem vagyok rá kiváncsi, mert azért mégsem akartam elküldeni melegebb éghajltatra. De mivel ezt nem tettem meg ezért egy idő után muszáj volt és elkezdett sírni.

Szerintem ez a csak a belső számít dolog ez elég nagy hülyeség, biztos vagyok benn hogy egy ronda ember találta ki ezt. Pedig nagyon is fontos hogy ki mennyire ápolja magát jó mondjuk nem arra célzok hogy sminkelje magát annyira durván hogy megismerhetetlen legyen (amúgy elég sok mai tini lány ezt csinálja sajnos még azok is akik úgyis csúnyák) de azért adjon magára mégis.

most már feladtam az egészet és elment ettől az egésztől a kedvem teljes mértékben.

Szerintetek lehet barátnő nélkül teljes életet élni?

Vagy kimaradnék annyira fontos dolgokból?

erre az egészre nagyon nehéz lenne már ráhangolódnom hogy ellazuljak annyira amennyire kell meg hogy tudjak értelmes témákról folyamatosan beszélgetni.

na?



2019. aug. 9. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Én nem tartom magamat túl szépnek, de nem is vagyok ronda (mások szerint). De esküszöm ilyen fiatal fejjel néha én is elgondolkozom azon, hogy egyedül élem le az egész életemet :D

Ezt nem kell komolyan venni, még hiszek benne, hogy találok egy jó srácot. Bár sokszor beparázok hogy itt múlik el rajtam az idő...

Ha nincsen kapcsolatod biztos, hogy kimaradsz fontos dolgokból. Tetszik a gondolkozásmódod, és ilyen srácokból kéne még. A legtöbb csak a lányokkal szórakozik, és nem vágyik semmi komolyra. Szerintem ne add fel, hanem próbálkozz. Idővel lesz valaki, talán pont akkor amikor a legkevésbé számítasz rá.

16/L

2019. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat figyelj. Fiatal vagy meg elotted az elet ha latsz valakit aki megtetszik szolitsd le batran mert a legtobb lany tul felenk ahhoz hogy kezdemenyezzen (legtobb lany vagyok mellesleg) es sose tudod mirol maradsz le. Szerelem nelkul is lehet elni de az tul egyszeru lenne. Mellesleg ez a kijelentes olyan mint amikor masnap megfogadod hogy te soha tobbet nem iszol de egy het mulva nyakalod a palinkatxd

Es az egy jo dolog hogy tisztaban vagy ertekeiddel csak ne legyel ontelt az a lenyeg. Az iskolas kapcsolatok pedig sose alakulnak ugy ahogy szeretnenk. Ki tudja hogy alszik majd ki a tuz es utana nezheted az arcat a folyoson. Nem jo otlet. Es meg igy utoiratnak hozza fuznem a kulso megfog a belso megtart. Amilyen nyalas olyan igaz! (18/l)

2019. aug. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!