Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől?

Figyelt kérdés
Több, mint 4 hónapja vagyok együtt a pasimmal. Nagyon rendes, nem erőlteti a szexet, de a petting már több hónapja megy és nagyon kívájuk egymást. Úgy érzem, lassan nem bírjuk tovább. De olyan sok negatívumot olvastam a szexről, meg az első szexről, hogy elmegy tőle a kedvem. Félek, hogy kiszakad a gumi, hogy utána késik a menzeszem, esetleg hamarabb vérzek. Soknak tartom a negatívumot, ami felléphet az első szex után. Mit gondoltok, hogyan szedhetném össze a bátorságom?

2019. aug. 13. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#7 talán előbb olvasd el a kommentem mielőtt lepontozol...
2019. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy félsz a szüléstől az lehet fóbia

Én is tokofóbiás vagyok,igazából ez azért jó mert a fóbia miatt beteges szinten figyelek a vedekezesre szoval tuti nem lesz abortuszom soha

2019. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 jó_csaj_vagyok ***** válasza:
100%

Ha rendes a srác meg nem csak a szexre akar kijutni akkor jó lesz és figyelembe fogja venni azt is hogy te félsz és lassan csinálja...

De nyugi jó lessz meg nem lessz semmi baj

2019. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!