Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon felszínes, rossz ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem hogy az hogy vannak elvárásaim egy pasi külsejével kapcsolatban, már szinte bűn (legalábbis ezt hallom magam körül) :(

Én sem vagyok annyira jó nő, de komoly szinten sportolok (meg is látszik), emellett hozzám illően, ízlésesen öltözködöm, és igényes vagyok (tehát jó az illatom, rendben tartom a hajam es a szemöldököm stb).

Ha ugyanezt elváromegy pasitól az miért annyira elítélendő?

Másik dolog, hogy nem tudok kövér pasit megkívánni. Próbáltam már, de egyszerűen csak egy típus tetszik, másra nem bírok felizgulni.

Egyébként a belső is fontos(ABB), de szerintem egy kapcsolat (és a szex) alapja, hogy kívánjuk a másikat szxuálisan is...

Rossz ember lennék?



2019. aug. 17. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem,csak a sok megkeseredett gyk-s szerint. Ha meg összejön velük egy jó csaj,aki valójában nem is vonzódik a sráchoz,akkor a csaj lesz lehurrogva,ha nem tud vonzódni úgy a sráchoz.

Az a helyes,ha olyannal jössz össze,aki neked tetszik,neked vonzó. Nem másoknak.

2019. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a ABB és hány éves vagy, hpgy nőnek nevezed magad a Tini kategóriában? Milyen egy típus tetszik? Nem azzal van a baj, hogy van egy ízlésed, hanem inkább, hogy minden csak a külsőről szól.
2019. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Elmondanám, hogy ez tudományosan bizonyított tény, hogy a szerelem (a legtöbb esetben) a fajfenntartáson alapul (magyarul a szexen). Persze nem szexből áll egy párkapcsolat, de az is fontos tényező. Szóval szerintem álszentség azt állítani, hogy ez nem fontos. Ha nincs meg köztetek a kémia, akkor van jogod úgy dönteni, hogy pápá.

Meg alapból mindenkinek szíve joga a saját párválasztását magának eldönteni, bármi is az oka a döntésednek. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor sincs joga ítélkezni feletted és ráderőltetni bármit is.

2019. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

#3 vagyok újra.

Viszont ezt tanácsként mondom, hogy azért a belső tulajdonságokat is vedd figyelembe, mert sok a kegyetlen férfi.:D

2019. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Nincs semmilyen bizonyított tény a szerelemmel kapcsolatban. Senkinek halvány lila gőze sincs róla, hogy mi az. Nem a blikkes cikkekből kell kiindulni. A fajfenntartás már rég nem aktuál, így ezzel dobálózni, mintha a társadalomból szeretnénk visszakerülni a barlangok korába.


Ha van külső igényed, azzal semmi gond nincs. Viszont, hogy itt az oldalon is, meg sok másutt is csak ezen van hangsúly, csak ez a lényeg, az probléma. A belső fontosabb. Idővel talán majd te is belátod.

2019. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem alaptalanul vannak magas elvárásaid, teljesen normális.
2019. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha te is maradéktalanul hozod amit te elvársz akkor nincs semmi gond. A probléma ott kezdődik ha te nem vagy olyan szinten hogy olyan pasinak kelljél aki megfelel az elvárásaidnak.
2019. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
#5, csak annyi, hogy a szerelem nem más, mint színtiszta kémiai és biológiai folyamatok sorozata, a hormonok “játéka”. Ha már belekötünk, hogy tudományos magyarázat nincs rá...
2019. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5

Ez beleesik az élet értelme kérsésben vagyis az evulúciós részében. Emberek azért szaporodnak, hogy átadják a tudást a következő generációnak.


Egyébként

Kedves kérdező

Egyáltalán nem vagy rossz ember. Ezzel valóban nem tudsz mit csinálni. Mind belsőleg mint külsőleg kell, hogy tetszen neked a párod. Én is a sportos lányokat szeretem. Nem tudok mit csibálni, nekem volt kapcsolatom egy moletteb csajszival, de vonzalmat nem igazán váltott ki. Fellángolás volt az egész. Én is sportolok. Edzek. Vannak céljaim a külsőmön kívűl is. Nekem sem csak a külső a lényeg hisz abból csak sex kapcsolat lehet.

Sok palit el kell utasítanod míg meg nem találod az igazit.

2019. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, hogy vannak elvárásaid. Valóban csak azok sírnak ezen akiket folyton visszautasítanak. Az a fontos, hogy jól érezd magad a pároddal. Akkor minek hallgatnál másnak a véleményére?
2019. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!