Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon felszínes, rossz ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszínes, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem hogy az hogy vannak elvárásaim egy pasi külsejével kapcsolatban, már szinte bűn (legalábbis ezt hallom magam körül) :(

Én sem vagyok annyira jó nő, de komoly szinten sportolok (meg is látszik), emellett hozzám illően, ízlésesen öltözködöm, és igényes vagyok (tehát jó az illatom, rendben tartom a hajam es a szemöldököm stb).

Ha ugyanezt elváromegy pasitól az miért annyira elítélendő?

Másik dolog, hogy nem tudok kövér pasit megkívánni. Próbáltam már, de egyszerűen csak egy típus tetszik, másra nem bírok felizgulni.

Egyébként a belső is fontos(ABB), de szerintem egy kapcsolat (és a szex) alapja, hogy kívánjuk a másikat szxuálisan is...

Rossz ember lennék?



2019. aug. 17. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, viszont ha azt gondolod akkor legyél az. Engedd meg magadnak. Én sem szeretem, vagyis nem az esetem ha valaki túl kövér. Ha van egy kicsi hasa, pocakja nem zavar, nem kell hogy kockás legyen, de ha vékony az sem zavar. Mindenkinek az jön be ami, de a belső sokkal fontosabb mint a külső ez tény és való. :)
2019. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ne engedd meg magadnak. Nem vagy te valami istenség, hogy felelőtlen bármit megtehess.
2019. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!