Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 22 éves csaj nyomúl egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves csaj nyomúl egy 18 éves srácra, nem szégyen ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves csaj, akart velem ösdze jönni. Aki még nem is néz ki jól, de ha még jól is nézne ki, akkor is gáz lenbe szerintem! Mégis mit képzel magáról? Elkűltem a halálba! Meg mondtam neki, hogy menjen rá a 27-28 éves pasikra vagy a 24 évesekre vagy idősebb korosztályra inkább ! Ne ilyen 17-18 évesekre pláne már! Hiába vagyok nagykorú még általában az emberek 24-25 éves korukig gyerekek, én is kiszeretném éllni a gyerekkoromat. 16-17 éves lányokkal foglalkozom, meg ilyesmi korosztályal. Nem ilyen 20-on éves no commentekkel! Gondolom sok mindenkinek nem fog tetszeni ez a kiírás. Oké, aki ki akar ütni jöjjön Szolnok kőrnyékére, elintézk bárkit. Én felháborodottan írtam meg ezt a kérdést, de felválalom magam. Nem úgy mint egyesek!

2019. aug. 22. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, annyira felháborító neked, hogy idejöttél sírni?

Az a ciki, hogy 18 évesen agyilag 10 éves

2019. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez ciki? 4 év +- szerinted akkora különbség? Agyilag gyerek vagy nagyon.
2019. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 LilPumpfan01 ***** válasza:
Ne haragudj meg de ugyanolyan idegbeteg vagy mint az én kiszemeltem és a szerelem egyáltalán nem kortól függ,inkább örülnöd kéne hogy bejössz valakinek,de ha erre nem vagy képes legalább ne tipord a földbe az érzéseit el nem bírod képzelni hogy mennyire sz*rul eshet neki amit művelsz.A legjobb amit tehetsz hogy kezeld egy barátként úgy megkönnyebbül a lelke és majd talàl mást ha egyértelműen friendzoneolod.
2019. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!