Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik a szerelemem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a szerelemem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom kiment külföldre dolgozni,eddig nagyon sokat voltunk együtt,főleg nyáron,minden nap taliztunk majdnem :(

1 éve vagyunk együtt

1 éves lesz ez a munka,de az a jó,hogy 2 hetente hazajön...

De sajnos nagyon rpssz még ígyis,nagyon hiányzik,nem bírom kiverni a fejemből őt,sírógörcs jön rám minden nap :'(

Mit tehetnék?Volt már valaki hasonló helyzetben?Tudnátok valami tanácsot adni?

Köszi,20/l



2019. aug. 27. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kell leírni Darwin nevét, csak telefonról irok, innen meg nehezebb nekem.


Darwin nem írt konkrtétan a megcsalásról, mivel nem pszichológiai könyvet írt, de a szexuális szelekciót részletesen kifejtette benne. A szelekció egyébként nem csak a párválasztást befolyásolja, de a külsőt is. Innentől fogva egy naiv kislány gondolatának tartom azt, amikor több milliárd évnyi evolúcióval szembeszállva kijelenti: márpedig rajra nem fognak az ilyen dolgok. Te tisztában vagy azzal, hogy megszámlálhatatlanul sok szerelmes lány szarvazta már fel a párját, akik közül némelyek idegösszeroppanást is kaphattak, azért, mert rájöttek, mit tettek? És nem azért, mert k**vák voltak, csak működött a biológia.


A géneket a legtekintélyesebb fél fogja átörökíteni, és az olyan dolgok, mint az erkölcs, szerelem, stb. ez ellen semmit sem érnek!


De hitesd csak el magad, hogy te olyan ki*aszott jófej vagy, aki sosem okoz csalódást. Csak nehogy úgy jàrj, mint a fent említett nők...

2019. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ne izgulj,kedves,nem fogok...

Én még mindig úgy gondolom ,hogy minden fejben dől el,ha hűségesek akarunk maradni,akkor azok is maradunk

Meg nyilván,ebbe benne van a mai tendencia is,már pedig tudjuk milyenek a mai lányok,fűvel-fával akármikor,mindegy,csak legyenek kielégítve....na én ilyen pl.sose voltam

2019. aug. 27. 21:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik nő ezt mondja.
2019. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

1.Én nem csak mondom,így is gondolom,sőt még be is tartom ,ez 100%

2.Nem azért írtam ki a kérdést,hogy eltérjünk a tárgytól,főleg nem azért,hogy veszekedjek bárkivel is :)

2019. aug. 27. 21:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet kérdező? Hogy bírod a távkapcsit? :)
2019. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!