Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek csak játszadoznak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszadoznak velem?

Figyelt kérdés

Az elején kezdeném. Nemrég egy új iskolában kezdtem, ahol már az első héten "hülyültem" a többi fiúval. A második héten már az egész iskolával spanoltam, tehát elég hamar beilleszkedtem. Aztán jött egy furcsa dolog, ami miatt a kérdést is írom. Van egy pár lány, akiknek szerintem tetszem. Nem olvasok jól a jelekből, de valószínüleg csak szórakoznak velem. Itt most le is írom, ezt miből gondolom:

Ha meglátnak, elkezdenek követni egy darabig, vagy a nevemet kiabálják, de nem mondanak semmit utána, csak a nevemet kiáltják. Megadta mindegyikük a számát, amik nem csak kamu számok, hanem az övüké. Folyton néznek engem, de ha én is odanézek akkor elveszi a tekintetét rólam és úgy csinál, mintha valami másra nagyon koncentrálna. Persze még lehetne sorolni, de akkor ma nem tudnék lefeküdni aludni. Trollokat szeretettel várom! :)



2019. szept. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet a farkadról aztán ha ők is küldenek vissza erotikus képeket akkor biztos bejössz nekik :) De komolyra fordítva a szót megvan az esély rá hogy tényleg kedvelnek téged csak ők sem tudják kimutatni neked.
2019. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem! Köszi. :D
2019. szept. 10. 06:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor kiáltja a neved menj oda és kérdezd meg hogy mit szeretne
2019. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!