Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Be tudok egy lánynál vágódni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tudok egy lánynál vágódni valami okossággal?

Figyelt kérdés
Beszélgetés indítókon gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy valami érdekes ténnyel kezdeném. Nagyon szeretem a tudományokat és szeretném tudni, hogy a lányok mennyire tolerálják az ilyen fiúkat. Illetve segít-e az hogy okos vagyok.

#kezdeményezés #kiszemelt #bevágódás #Beszélgetés indító
2019. szept. 11. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
valaki öljön meg pls
2019. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:

Bocs de IDK. XD Ellenben életemben nem változott még akkorát a véleményem egy csajról [a "pici, cuki"-ról "pici, cuki, rohadtul kell"-re] mint amikor egyik régi szaktársam így random levett egy saccra ~1200 oldalas könyvet a könyvtárban és nemcsak, hogy kitudta olvasni azt, hogy Katyn hanem még tudta is hogy miről van szó. :D [Pedig a szaknak nem volt túl sok kötődése a lengyel törihez.] Az már más kérdés, hogy volt nekünk ott "pici, cuki, szemüveges" csaj is ami nálam meg vörös posztó.. XD


Ha tudod róla, hogy érdkeli egy bizonyos téma, vagy csak szeret újat hallani, szimplán rühelli az idióta embereket akkor egy fura de működőképes kezdés lehet. Ha nem hát akkor rábsztál. :D

2019. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
Mondjuk egyszerűbb lenne szimplán beszélni vele nem? :D Mármint odamehetek én akármelyik csajhoz és elkezdhetek pofázni neki a tudom is én Pápa-Császár krónikákról de, hogy abból rólam túl sok dolgot nem fog megtudni az is biztos.
2019. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A lányok leszarják az intelligenciádat. Legyen jó külsőd, vagy sok pénzed, más nem érdekli őket.
2019. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Engem tuti “megvennél”, ha valami tudományos/történelmi ténnyel kezdenéd a beszélgetést! Szóval nyugi, az intelligens lányoknak ez imponál. De sokat nem segít, hogy okos vagy ha mellette pedig egy bunkó, felszínes gyökér vagy. Imponál az ész de CSAK az nem elég.

16/L

2019. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, persze az is lehet hogy nem úgy megyek hozzá, hogy valami tudományos dologgal kezdek, hanem csak beszélgetni és ha olyan téma jön fel akkor valami okosat hozzáfűzni.
2019. szept. 11. 19:04
 7/13 October15 ***** válasza:
69%
Ez így már egy fokkal kevésbé kelti egy zaklató fizikatanár hatását. :D
2019. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj,a csajok nem természettudományi profeszorokkal akarnak járni. Szóval nem tudsz.
2019. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem is professzor, mivek nem cagyok az ;)
2019. szept. 11. 21:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha mondasz valami tudományosat,de ne vidd túlzásba,mert meg fogod kapni,az "okostojás" jelzőt. Intelligens lehetsz akkor is ha hétköznapi dolgokról beszélgetsz.
2019. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!