Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Be tudok egy lánynál vágódni valami okossággal?

Beszélgetés indítókon gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy valami érdekes ténnyel kezdeném. Nagyon szeretem a tudományokat és szeretném tudni, hogy a lányok mennyire tolerálják az ilyen fiúkat. Illetve segít-e az hogy okos vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Beszélgetés indító, kezdeményezés, bevágódás, kiszemelt

szept. 11. 16:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Karl44 nevű felhasználó válasza:

valaki öljön meg pls

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont szept. 11. 16:47 Privát üzenet
October15 nevű felhasználó válasza:

Bocs de IDK. XD Ellenben életemben nem változott még akkorát a véleményem egy csajról [a "pici, cuki"-ról "pici, cuki, rohadtul kell"-re] mint amikor egyik régi szaktársam így random levett egy saccra ~1200 oldalas könyvet a könyvtárban és nemcsak, hogy kitudta olvasni azt, hogy Katyn hanem még tudta is hogy miről van szó. :D [Pedig a szaknak nem volt túl sok kötődése a lengyel törihez.] Az már más kérdés, hogy volt nekünk ott "pici, cuki, szemüveges" csaj is ami nálam meg vörös posztó.. XD

Ha tudod róla, hogy érdkeli egy bizonyos téma, vagy csak szeret újat hallani, szimplán rühelli az idióta embereket akkor egy fura de működőképes kezdés lehet. Ha nem hát akkor rábsztál. :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont szept. 11. 16:50 Privát üzenet

Mondjuk egyszerűbb lenne szimplán beszélni vele nem? :D Mármint odamehetek én akármelyik csajhoz és elkezdhetek pofázni neki a tudom is én Pápa-Császár krónikákról de, hogy abból rólam túl sok dolgot nem fog megtudni az is biztos.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont szept. 11. 16:54 Privát üzenet
A lányok leszarják az intelligenciádat. Legyen jó külsőd, vagy sok pénzed, más nem érdekli őket.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont szept. 11. 17:22 Privát üzenet

Engem tuti “megvennél”, ha valami tudományos/történelmi ténnyel kezdenéd a beszélgetést! Szóval nyugi, az intelligens lányoknak ez imponál. De sokat nem segít, hogy okos vagy ha mellette pedig egy bunkó, felszínes gyökér vagy. Imponál az ész de CSAK az nem elég.

16/L

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont szept. 11. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó, persze az is lehet hogy nem úgy megyek hozzá, hogy valami tudományos dologgal kezdek, hanem csak beszélgetni és ha olyan téma jön fel akkor valami okosat hozzáfűzni.

# 6/13Időpont szept. 11. 19:04 Privát üzenet

Ez így már egy fokkal kevésbé kelti egy zaklató fizikatanár hatását. :D

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont szept. 11. 19:05 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Figyelj,a csajok nem természettudományi profeszorokkal akarnak járni. Szóval nem tudsz.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont szept. 11. 19:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem is professzor, mivek nem cagyok az ;)

# 9/13Időpont szept. 11. 21:20 Privát üzenet
Nem baj,ha mondasz valami tudományosat,de ne vidd túlzásba,mert meg fogod kapni,az "okostojás" jelzőt. Intelligens lehetsz akkor is ha hétköznapi dolgokról beszélgetsz.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont szept. 11. 21:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire gaz vagy sem ha egy 18evesen srác egy 15eves lánynal van együtt?
Normális ez egy 17 éves lánynál?
Visszahúzódó fiúk! Ti mernétek kezdeményezni egy szintén visszahúzódó de szép lánynál?
17-19 éves fiúk, nektek mi jön be egy lánynál?
Az mit jelent egy lánynál ha azt mondja "van még idő"?
Hogyan kezdeményezzek egy lánynál? (Részletek lent)

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!