Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Be tudok egy lánynál vágódni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tudok egy lánynál vágódni valami okossággal?

Figyelt kérdés
Beszélgetés indítókon gondolkodtam és az jutott eszembe, hogy valami érdekes ténnyel kezdeném. Nagyon szeretem a tudományokat és szeretném tudni, hogy a lányok mennyire tolerálják az ilyen fiúkat. Illetve segít-e az hogy okos vagyok.

#kezdeményezés #kiszemelt #bevágódás #Beszélgetés indító
2019. szept. 11. 16:20
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ha egy okosabb, értelmesebb lányról van szó (ezt általában akár külsőről is meg tudod mondani, mert nincs kint mindenük, nem sminkelik agyon magukat és nem lógnak egész nap a telefonjukon) szerintem simán bejönne, én a helyedben (bár nemtom, konkrét lányról beszélsz-e), valahogy utánajárnék, hogy miket szeret, meg ilyesmi, mert ha szeret olvasni sé mondjuk szereti az állatokat, jó jegyei vannak vagy hasonlók, simán megpróbálkoznék vele, persze nem túl nyomulósan.

15/L

2019. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hupsz, előző vagyok, még annyi, hogy az ilyen lányoknak általában amúgy is az okos srácok tetszenek. Pl én is ilyen lány vagyok és nekem az osztály introvertált okosa tetszik, nem a menő, valójában eszetlen szépfiúk.
2019. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 October15 ***** válasza:

11/12.: Meg nem mondtuk volna, hogy magadat írod le. [Biztonság kedvéért: irónia... írásban... totálisan működik. XD]


Az más kérdés, hogy az ellenpéldád az egy baromság. :D Ki kell ábrándítsalak az "Isten ad és elvesz" nem létezik. Ne ebben keresd az önigazolást mert pl egyetemen nagyon csúnyán meg fogsz lepődni. :D

2019. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!