Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy azt érzem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy azt érzem a kapcsolatomban hogy ez nagyon jó és szuper, de sokkal jobb lett volna ha később jövünk össze?

Figyelt kérdés
Tényleg minden a legjobb de valamiért ùgy érzem mintha nem éltem volna ki magam és vágyok még a "kalandokra" és attól tartok hogy ahogy idősödök ez az érzés egyre erősebb lesz,nem akarom elveszteni de nemtudom mit csináljak,szakítsak,mondjam el neki és akkor megharagszik vagy mi lenne a jó?

#szerelem ##kaland
2019. szept. 12. 00:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
12%

Jól látod, ahogy múlik az idő, egyre inkább ezt fogod érezni.

Ha elmondod neki, akkor vagy ő szakít, vagy azt mondja, éld ki magad, viszont ez úgy megnyomorítja, hogy hosszútávon nem lesz ebből életképes kapcsolat.

Szerintem szakíts, de ne mondd el, miért, nagyon megalázó lenne.

Esetleg próbáld ki, hogy titokban mész félre, ez sem szép, de kíméletesebb az őszinteségnél és neked sem kell elfojtanod a vágyaid.

2019. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 uchiha itachi válasza:
91%
menjen félre titokba? hát akkor inkább szakítson én nem tudnék úgy tükörbe nézni hogy tudom megcsaltam a páromat
2019. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen,gondolkodtam már hogy titokban de szerintem meg sem tudnám tenni,meg ha meg is tenném ugyis megmondanám neki mert nem birnám ki.

Ha szakítástól meg félek mert nincs semmi gond a kapcsolatban ès lehet később nem találnék ilyen pasit

2019. szept. 12. 09:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Aztán később ne sírj ha nem találsz még egy ilyen párt :)
2019. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen,gondolkodtam már hogy titokban de szerintem meg sem tudnám tenni,meg ha meg is tenném ugyis megmondanám neki mert nem birnám ki.

Ha szakítástól meg félek mert nincs semmi gond a kapcsolatban ès lehet később nem találnék ilyen pasit

2019. szept. 12. 09:37
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 ettől félek mert szerintem ő a nagy Ő,csak minden korán kezdődött. 15 évesek voltunk mind2en
2019. szept. 12. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a társad mellett másokra is vágysz, akkor ott nagy bajok vannak a párkapcsolatoddal.
2019. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád tudja,hogy kalandozgatni akar a tinipi..a lánya?
2019. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 akkor lehet tinipi..a voltam,de azóta elmúlt pár év😉
2019. szept. 12. 10:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szerelmes vagy a párodba akkor nem érzel olyat, hogy de jó volna...

De jó volnat csak akkor érzel, ha tényleg másra vágysz.


A legjobb ha minél elöbb szakítasz és éled életedet.

2019. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!