Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? (16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (16 éves lány+28 éves férfi? )

Figyelt kérdés

Van egy barátom (haverom) aki 28 éves de nagyon fiatalos,amióta ismerem velem hasonló koruakkal (14-22) lóg. Kedves s jófej,segitőkész.


A probléma ott van h tegnap csak viccből áthivtam h kostolja meg a sütimet,mert tudtam h szar a kedve most dobta a barátnője.

S 4km-t sétált s tényleg jött sütit enni. S beszélgettünk 1-1,5 órát. Aztán arra a kövezkeztetésre jutottam,h kezdem egy kicsit jobban megkedvelni,ami...nem biztos h a legjobb.

Megtudtam azt is h előző barátnője s annyi volt mint én csak elv ő nem volt ennyire értelmes...

S szerintem ő is kedvel.


De nem lehet,mert a nagy korkülönbség miatt a gyámom tuti nem engedné,miután meg 18 leszek húzok egyetemre,ahol biztos h bele fogok zúgni valakibe. Neki viszont,lévén h már majdnem 30,egy hosszú távu kapcsolatra,családalapitásra lenne szerintem szüksége,amit így én nem tudok s ennyi idősen nem is akarok.

Főleg h előtte el kellene végezni az egyetemet,de mire végeznék,ő már nagypapa korban lenne kb xd



Szóval tippeket várok,hogy mit csináljak h ne rontsak el egy barátságot????


(Még mielött bárki nekem esne,nem vagyok apa komplexusos,sőt sokszor nálam fiatalabb tetszik meg,(14-15) de általában velem egy korú 😅)



2019. szept. 30. 05:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, ha egy másik csajjal előbb összejön neki, mint veled akkor nézhetsz.
2019. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Dugjatok parszor azt kesz
2019. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"neki viszont,lévén h már majdnem 30,egy hosszú távu kapcsolatra,családalapitásra lenne szerintem szüksége,"


vagy nem. honnan tudod?

2019. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
15%
Ha be jön jàrhatok ennyi a kor az csak egy szàm nem az szàmít
2019. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

"el kellene végezni az egyetemet,de mire végeznék,ő már nagypapa korban lenne"


Aha. Tehát, ha téged két év múlva bárhova is felvesznek (ilyen helyesírással és ilyen ostoba gondolkodással), akkor ő éppen 30 éves lesz, ha 6 éves sulit végzel, akkor ő lesz akkor 36 éves. Ez pedig neked már a nagypapa kor. Gratulálok! Az isten irgalmazzon minden egyetemet ilyen ostoba libáktól!

2019. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Disgusting a kérdező is meg a pedómaci is...
2019. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szexelj vele párszor :)
2019. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

28 évesen sétálnia kellett 4km-t?...

Amúgy nem hiszem hogy hosszútávra tervez a pasi, 1-2 év max amig fel nem nösz és már nem fogod érdekelni..:D

2019. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy neki hosszú távú kapcsolatra, családalapításra lenne szüksége, csak éppen nem fog összejönni. Ha 16 éves csajokkal lóg, azt azt jelenti, hogy fogalma sincs, mi kell a NŐNEK.
2019. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Szóval egy felnőtt férfi aki már lassan a harmincas éveit éli és te aki ég csak kb most kezdte a közép iskolát. Uh. Ha a csávó tényleg akar tőled valamit, akkor ott bajok vannak, főleg, ha az előző barátnője is 15 éves volt kb. Most ezt nem fikázásból mondom, de kajak pedofil.
2019. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!