Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? (16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (16 éves lány+28 éves férfi? )

Figyelt kérdés

Van egy barátom (haverom) aki 28 éves de nagyon fiatalos,amióta ismerem velem hasonló koruakkal (14-22) lóg. Kedves s jófej,segitőkész.


A probléma ott van h tegnap csak viccből áthivtam h kostolja meg a sütimet,mert tudtam h szar a kedve most dobta a barátnője.

S 4km-t sétált s tényleg jött sütit enni. S beszélgettünk 1-1,5 órát. Aztán arra a kövezkeztetésre jutottam,h kezdem egy kicsit jobban megkedvelni,ami...nem biztos h a legjobb.

Megtudtam azt is h előző barátnője s annyi volt mint én csak elv ő nem volt ennyire értelmes...

S szerintem ő is kedvel.


De nem lehet,mert a nagy korkülönbség miatt a gyámom tuti nem engedné,miután meg 18 leszek húzok egyetemre,ahol biztos h bele fogok zúgni valakibe. Neki viszont,lévén h már majdnem 30,egy hosszú távu kapcsolatra,családalapitásra lenne szerintem szüksége,amit így én nem tudok s ennyi idősen nem is akarok.

Főleg h előtte el kellene végezni az egyetemet,de mire végeznék,ő már nagypapa korban lenne kb xd



Szóval tippeket várok,hogy mit csináljak h ne rontsak el egy barátságot????


(Még mielött bárki nekem esne,nem vagyok apa komplexusos,sőt sokszor nálam fiatalabb tetszik meg,(14-15) de általában velem egy korú 😅)



2019. szept. 30. 05:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Tüntesd el amilyen gyorsan csak lehet. Tudom te még ezt nem érted, de nagy baj van vele, ha ennyi idősen korodbeliekkel lóg meg jár.

A "szexelj vele" kommentekre meg ne hallgass, pont ezt akarja a pasi aztán jól eldob.

2019. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként mi lett végül? Megtudhatjuk, hogyan döntöttél? Megbántad-e?
2021. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!