Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom folyton felbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom folyton felbe szakit amikor mesélek valamit. Ennyire untatom?

Figyelt kérdés
Pl ma is ideges voltam valami miatt és elkezdtem mesélni neki hogy miért és ő meg csak közbe vágott valami nem oda illő dologgal kajak ilyenkor olyan érzésem van mintha nem is érdekelné amit magyarazok neki. Volt olyan is hogy én nagyba írtam neki a nagy hosszú szövegeket hogy ez volt az volt és látja hogy még írok erre írja h "éhes vagyok " vagy valami hasonlót..Ha reagál is valami "oda illőt" akkor valami pár szavas hulyeseget ir amiről megint csak az jön le hogy nem érdekli a dolog. Nem szoktam sokat beszélni vagy valami de ezzel néha nagyon megbant. És ő ezt észre sem veszi. Amikor közbe vág utána inkább nem is folytatom amit elkezdtem inkább csendben maradok és olyankor kerdezget h mi bajom van stb. Nagyon idegesítő ez. Mások is vannak így vagy csak én?

2019. okt. 4. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán paraszt.
2019. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őt, hogy untatod e..
2019. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor közbe vág, kérdezd meg hogy "szívem, ennyire untatlak?"
2019. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Talán előrébb lennétek ha miután megkérdezi mi bajod elmondanád neki és megbeszélnétek, nem pedig gyakorira írnád ki :)

Egyikőtök sem jobb a másiknál ilyen szempontból. Ő megbánt de nem tud róla, te meg tudatni sem akarod vele, csak várod a csodát.

2019. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!