Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A baratom folyton felbe szakit amikor mesélek valamit. Ennyire untatom?

Pl ma is ideges voltam valami miatt és elkezdtem mesélni neki hogy miért és ő meg csak közbe vágott valami nem oda illő dologgal kajak ilyenkor olyan érzésem van mintha nem is érdekelné amit magyarazok neki. Volt olyan is hogy én nagyba írtam neki a nagy hosszú szövegeket hogy ez volt az volt és látja hogy még írok erre írja h "éhes vagyok " vagy valami hasonlót..Ha reagál is valami "oda illőt" akkor valami pár szavas hulyeseget ir amiről megint csak az jön le hogy nem érdekli a dolog. Nem szoktam sokat beszélni vagy valami de ezzel néha nagyon megbant. És ő ezt észre sem veszi. Amikor közbe vág utána inkább nem is folytatom amit elkezdtem inkább csendben maradok és olyankor kerdezget h mi bajom van stb. Nagyon idegesítő ez. Mások is vannak így vagy csak én?

Keress kérdéseket hasonló témákban: veszekedés, beszélgetés, idegesítő

okt. 4. 19:14  Privát üzenet  

A válaszok
Csak simán paraszt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 4. 19:16 Privát üzenet
Kérdezd meg őt, hogy untatod e..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 4. 19:30 Privát üzenet
Amikor közbe vág, kérdezd meg hogy "szívem, ennyire untatlak?"

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 4. 20:17 Privát üzenet

Talán előrébb lennétek ha miután megkérdezi mi bajod elmondanád neki és megbeszélnétek, nem pedig gyakorira írnád ki :)

Egyikőtök sem jobb a másiknál ilyen szempontból. Ő megbánt de nem tud róla, te meg tudatni sem akarod vele, csak várod a csodát.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 13. 21:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
33 évesen mit kellene tudnom már felmutatni ahhoz, hogy ha mondjuk magamról mesélek az embereknek ne az járjon a fejében, hogy mit csinált ez eddig?
Mit tegyek ha úgy érzem unalmas vagyok? Ha beszélek egy lánnyal mindig úgy érzem, hogy untatom és nem szívesen beszél velem. Mit tehetnék?
Mit vált ki belőletek, ha szerelmesek lesztek? Mesélek én is.
Gáz, ha a jelenlegi barátomnak néha mesélek az exemről?
Sokszor úgy érzem, hogy a barátom nem érzi azt át ha bánt valami, meg ha mesélek valamit úgy érzem nem érdekli őt . Mit tegyek?
Túl sok fölösleges dolgot mondok/mesélek azoknak, akik érdekelnek, és volt már olyan hogy egy nekem tetsző lánynak is ez volt a baja velem, pedig mindenmás tökéletesen mehetett,...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!