Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés

mMielőtt még bárki leírná tudom, hogy mekkora hülyeséget csináltam. Nagyon nem vagyok büszke a tetteimre, de meg kellene oldanom valahogy ezt a helyzetet.


Pár hónapja megismertem egy fiút (K). Nagyon jóba lettünk, szinte már a legjobb barátom, viszont az elmúlt pár hétben mintha többet éreznék iránta mint barátság. Az a helyzet, hogy Kval mindig csak ugratjuk egymást és "veszekedünk", ami miatt nem is lehet komolyan venni a baráti kapcsolatunkat, de mégis nagyon szeretjük egymást (ezt ő is mindig mondja). Van egy jó barátnőm (N), aki viszont úgy van jóba Kval, mintha együtt lennének, de ügye mégis csak barátok. K mondta nekem múltkor, hogy már nagyon idegesíti N nyomulása és azóta velem többet van és tudjátok nem olyan veszekedősen, hanem tényleg normálisan.


DE


Közben megismerkedtem egy másik fiúval (E) pont akkor, amikor kissé elhanyagolva éreztem magam K felől. Nyílt titok volt, hogy E fülig szerelmes belém és hát én is az lettem belé (vagyis így gondoltam először) és össze is jöttünk. Ez az egész kb 4 nap leforgása alatt, szóval gondolhatjátok mennyire elsiettük. És most, hogy már kezd tisztulni a fejem és rájöttem, hogy tényleg belementem egy kapcsolatba egy fellángolás miatt, vagy igazából azért, mert éppen 2 napra K nem törődött velem annyit mint szokott elég nagy pancsernek gondolom magam. És az a vicc, hogy amióta együtt vagyok Evel K sokkal jobb hozzám. Vagyis most itt állok úgy, hogy E a barátom, de Khoz húz a szívem.


Először is TUDOM mekkor had ne mondjam mi, hogy így "játszadozok" valakinek vagy éppen valakiknek az érzéseivel, de én tényleg úgy gondoltam akkor, hogy szeretem Et. szerintetek mit kéne csinálnom, mert NAGYON tanácstalan vagyok. félek, hogyha szakítanék Evel később megbánnám, mert az korántsem biztos, hogy K úgy érez irántam mint én iránta. de úgy meg nem szeretnék egy kapcsolatban lenni, hogy szinte szenvedek, mert nem is szeretem annyira azt az embert.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!


2019. okt. 6. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Ha úgy érzed,hogy K-t szereted.,akkor szakíts E-vel. De ha úgy érzed,hogy E-vel szeretnél lenni,akkor tisztázd a helyzetet K-val.
2019. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt egyes-egyedül magadnak kell megoldanod. Hasonlítsd össze a két fiút, aztán dönts!

Ffi.

2019. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbàld meg kideríteni hogy K hogy viszonyul hozzád. Ha “csak” egy nagyon jó barát vagy a szemében, akkor felesleges szakítani. (Bár számomra nem derült ki mennyire érzed jól magad E-vel a kapcsolatban.) Ha több vagy mint barát és úgy érzed boldogabb lennél K mellett akkor érdemesebb áldozatot hozni és szakítani E-vel.
2019. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó Valóvilág alapanyag vagy
2019. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak annyi a kérdés, ha K nem lenne képben ugyanez lenne-e a véleményed E-röl. Mert ha E-t nem szereted csak azért vagy kapcsolatban vele hogy legyen valakid akkor szakíts vele mert K nélkül sincs jövője a kapcsolatnak és fölöslegesen húzod mindenki idejét (a sajátodat is).


A K-s oldal pedig teljesen felesleges mellékszál ebben az esetben. Viszont, ha úgy gondolod beletudsz szeretni E-be akkor csak hanyagold K-t és tölts több időt E-vel.

2019. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia nagyon ismerős történet :D

Ezt a szöveget barátnőm is írhatta volna amit te most

Az ő történetének a vége hogy összejött velem (K) val

Én csak annyit tudok tanácsolni hogy K-val beszéld meg hogy érzel

2019. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!