Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem az exemmel, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem az exemmel, de mar nem erzem hogy hozzá illenék. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ezelott 5 honapos kapcsolatunk volt, ahhol nagyon boldog voltam , csak sajnos meg nagyon gyerekesek voltunk es nem beszeltunk meg semmi problemat, emiatt szakitas lett a vége. Egy honapja ujra egymasra talaltunk, es nagyon szerelmesnek ereztem magam. Ujra ossze jottunk. 2 hetig nagyon jo volt, kivantam minden ertelemben, viszont az utolso het nekem semmilyen lett.Nem kivanom semennyire, de nem birom megbantani, mert tenyleg nagyon szeretem, csak nem ugy mint lany. sirnom kell amikor belegondolok, hogy ha szakitanék mit érezne. Arra gondoltam hogy meg par napot adok a kapcsolatnak, hátha csak valami baj van velem, mert a kapcsolatban tenyleg nincs gond, figyelunk egymasra és kérdezunk egymastol. Ha valaki tud tanacsolni valamit, azt megkoszonom, mert tenyleg nem akarom elengedni még ezt a kapcsolatot.
2019. jún. 18. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatokban vannak hullám völgyek és idővel kimúlhatnak az érzések is. Tuti jön 2-3 majd és mondja itt,hogy hlye voltál,hogy az exeddel jöttél össze, szerintem ez nem feltétlenül így van, meet néha jó a szünet,de talán az is igaz,hogy exxel összejönni olyan mint egy könyvet újra olvasni, tudod,hogy mi lesz a vége. Szóval ha már nem ég benned a láng,ne húzd sokáig az időt, neked és neki ia jobb lesz.
2019. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!