Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan érzem magam rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul az exbaratnője miatt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a barátom most lesz 18.volt egy kapcsolata ami 1.5 évig tartott. Ő volt az első barátnője. Már több fél éve hogy szakítottak és ez őt nagyon megviselte. Utána volt egy lány akinek udvarolt de ő lekoptatta. Utána nekem kezdett el udvarolni és lassan 2 hete együtt vagyunk. De megneztem és likeolgatja az exe képeit facebookon is és instagramon is. Nekem azt mondta hogy le zárta már de én valamiért úgy érzem hogy nem. Nagyon szeretem őt és azt mondta hogy szerelmes belém. De valamiért mégis azt érzem hogy őt keresi bennem. Hogyan lehetnék jobb mint az exe? Hogyan érjem el hogy jobban szeressen? És hogyan küzdjem le ezt az érzést? Mert az a lány sokkal szebb nálam..

2019. okt. 13. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Őszintén..ha még mindig a volt barátnőjét szereti, akkor igazán soha nem is volt a tiéd.
2019. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10: Inkább megkönnyebbülés egy ilyen embert elveszteni.


De rendben van. Felőlünk lehetsz expótló,búfelejtő, vagy kedvteltő is, ha neked tetszik ez az esetleges szerep,azt csinálsz a magánéleteddel,amit akarsz,csak ne hozz fel több kifogást.

2019. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!