Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gondolkodok a végén, de mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodok a végén, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig szokták mondani hogy 17 évesen fiatal vagyok, és sok hal van a vízben. Sajnos a barátnôm anyja elítél, pedig már 1 éve vagyunk együtt. Azonos gimnáziumba járunk és folyamatosan találkozunk, de iskolán kívül nem lehet.

Nem vagyok rasszista, pedig a kinézetem azt diktálja (17 éves létemre kopasz vagyok, és nagyon izmos.) korombeliek sokan még a nyomomba sem érhetnek. Ennek ellenére a barátnôm egy roma csaj, akit megszerettem. Utál az anyja, mert rájött hogy jaaaa... Igen, lefeküdtünk. Ezt k*rvára ellenzi, pedig én sokat vártam az együttléttel kapcsolatban. Lassan 18-ak vagyunk, és iszonyúan gáznak tartom hogy a lány anyja csak befolyásolni próbálja a kapcsolatunkat.

Mesélhetnék iszonyúan sok alpári dolgot, mert ô az aljából származik. Az egész élete egy hulladék, és a tehetôségünkre irigy, irigyli azt hogy nekünk vannak dolgaink, és pénzünk. Rühelli a stílusomat, pedig az elején tette a szépet és azt hogy a szive csücske vagyok, most pedig az ellenkezôjét csinálja. Elvagyunk egymástól tiltva már több hónapja. Semmi beszélgetés nem lehet sulin kívül, mert a r*tek anyja minden dolgot lekövet ami velem kapcsolatos.

Nem vagyok azért jó mert edzek mint egy gép, és iskola mellett dolgozok?!

Mindig a puhány aljának állítottak be, hogy sehol SEM tudom megállni a helyemet annak ellenére hogy jó tanulmányi eredményeim vannak, és kiszeretnék menni 5 évre a légióba.

Mi legyen? A lánnyal semmi bajom nincs, de az anyja iszonyúan befolyásolja a kapcsolatot, 17 évesen nem tudok neki megélhetést nyújtani.

Meg persze a leánynak már többször mondtam hogy anyud egy b*tykós r**banc, és csak tetteti a mintaszülôt... Egy alpá*i hulladék az a nô, a legaljasabb fajta ami létezik. Mindig megszivatott ahol lehetett, és nagyon sok alpá*i módon lettem elhordva a szemem láttára. Legszivesebben amikor ránknyitott megrugdaltam volna. Mindig gádzsó parasztnak hivott, szokásos nem állom meg a helyemet mondatok, meg hogy kattant vagyok mert edzek. Nem illek a lányához, mert nem vagyok c*gány, és az sem tetszik neki hogy nacionalista vagyok, kopasz, és hogy katona akarok lenni.

Kényes téma a romaság, de arra rájöttem hogy velük parasztként nem lehet egészséges kapcsolatot teremteni, mert csak a rosszból értenek. Sok Roma barátom van, de ez katasztrófa...

Megutáltam azt a nôt, letudnám ütni cölöpnek.

Megkérdezi a lánytól az aktus után másnap: "és a pasid hova teszi a g**cijét??" Egy normális szülô nem hordja le a lányát mindenféle r**ancnak, és nem így kérdezi meg a védekezéssel kapcsolatos dolgokat.

Mi a rákot csináljak?



2019. okt. 20. 00:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Önszántamból tettem mindent.
2019. okt. 20. 01:15
 12/12 anonim ***** válasza:

És ha 18 éves lesz a lány, akkor mit tervez ő?

Ezt úgy értem, hogy 17 évesen lehet még fél, nem tudja, hogyan tudna kiszakadni onnan, ahonnan él. Lehet, hogy fél a szüleitől vagy az anyjától, és fél attól, hogy visszarángatják haza.

De ha 18 lesz, azt csinál majd, amit akar. Akkor sem hagyná ott a családját? Akkor sem szaladna ki abból az életből, amiben most van?

Ha beszélsz vele, ezt is tisztázd vele. Mert ha nem akarja őket eleve ott hagyni, akkor szerintem nincs miről beszélni. Ha nem.látja, milyen élete van most és milyen lehetne veled, akkor tényleg menthetetlen.

Neked nem dolgos szeretetszolgálatnak lenned. Ha ő ebbe így beletörődött az igénytelenségbe, meg a sz#rba, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy még mielőtt ki nem készülsz teljesen, hagyd a francba. Az ilyennel nem lehet beszélni, akinek ilyen felfogása van. Tehetsz bármit, mondhatsz bármit, nem fog változtatni, mert belekényelmesedett a sz#r életbe.

2019. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!