Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan döntsek két fiú közül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek két fiú közül?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, elég polgárpukkasztó téma, sokaknak túl sok lehet, de egyszerűen olyan csapdába tereltem magam és annyira elrontottam egyetlen döntésemmel egy egész évet, hogy egyedül már nem is tudom megoldani a dolgot. Egy barátom sincs akihez merek segítségül fordulni, amelyikhez meg talán mernék úgysem tud segíteni semennyit a dilemmában.


Az első fiú a barátom, majdnem egy éve együttvagyunk. Sokat veszekedünk, bár most elkezdtek helyreállni a dolgok de nagyon úgyérzem, hogy ez csak a látszat. Egyre kevésbé szeretek vele lenni, és most jön az egésznek az árnyoldala: van egy fiú aki mondhatni kiskorom óta bejön, és egyszerűen folyton csak rá tudok gondolni. Vannak arra utaló jelek, hogy én is tetszem neki, de nekem folyton csak ő jár a fejemben. Ti mit tennétek a helyemben? Segítséget kérni jöttem elkeseredettségemben, szóval ha negatív válasz irogatásával szánnád el magad ezzel a saját idődet húzva és engem a problémámban egy kicsit sem segítve, azzal csak saját magad minősíted!



2019. nov. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts a barátoddal. Nem csak azért mert valaki másra gondolsz nonstop, de azért is mert már nem szeretsz vele lenni. Semmi értelme így egy kapcsolatnak. Ő is érzi gondolom, ahogyan te is hogy nincsenek köztetek rendbe a dolgok.
2019. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kapcsolatban vagy az egyik féllel? Akkor egyiket sem. Éretlen vagy egy kapcsolatra, ha választanod kell 2 ember között. A barátodat nem becsülöd, kifelé kacsingatsz, esélyt sem adva a helyrehozásra, vagy megbeszélésre. Nincs kommunikáció, ami a kapcsolat alapja. Nincs erős érzelem, kötődés, csak néha jó, hogy van neked. Tehát várható, hogy a másik sráccal sem lenne és ugyanide jutnál. Szakíts, ha nem működik, de ne fuss bele rögtön egy másik kapcsolatba.

Boccs, ha negatív kritikának érzed, én csak őszinte vagyok. Az ilyen helyzetekben a legjobb megoldás időt adni magadnak, hogy megtaláld a "lelki békét", és ne kapcsolatból-kapcsolatba ugrálj.

2019. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy veszem negatívnak, köszönöm mindkettőtöknek! <3
2019. nov. 7. 19:00
 4/4 anonim válasza:
Nem csak ez a 2 fiú létezik a világon. Nem tudom, hány éves vagy, de légy nyitott mások felé is.
2019. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!